AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Çebi LGBT+ bireyler hakkında açıklamalarda bulundu.

Trabzon AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Çebi LGBT+ bireyler hakkında açıklamalarda bulundu. LGBT’li bireylerin Batı medeniyetin bir oyunu olduğunu savunan Çebi, “Dinen, ahlaken, mantıken son derece zararlı bir tutumu hoş görmek mümkün değildir.” dedi.

Başkan Çebi, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Lût Kavminin çağdaşları, sapık dostu Freud’un torunları, küresel ahlaksızların çocukları, sapkınlığın bayraktarlığını yapan LGBT+ ve benzeri ahlaksızları içinde bir gençlik milletlerin sonu ve felaketidir. LGBT+ ve benzeri oluşumlar sapkınlık, ahlaksızlık, pervasızlık, her şeyden önce fıtrata aykırılık hareketi, yaratılmışların en şereflisi insan neslini yok etmeye adamış ölümcül parazit, hastalıklı ruh hali, Lût Kavminin devamı, Haçlı zihniyetinin hançeri, zehridir. Batı medeniyetinin yeni kontrol yöntemi, aynı zamanda yurdumuzu işgal altına alma girişimidir.”

Trabzon Akvaryum’a rekor ziyaretçi Trabzon Akvaryum’a rekor ziyaretçi

“SON DERECE ZARARLI BİR TUTUMU HOŞ GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİLDİR”


Çebi, LGBT’li bireylere dair, “Özgürlük havarisi moduna girilerek ‘eşcinsellik teşvikçiliği’ yapılmaktadır. Dinen, ahlaken, mantıken son derece zararlı bir tutumu hoş görmek mümkün değildir. Namussuzluk vebasının taşeronluğu yapılarak en iğrenç, en şeni, en çok lânete lâyık olarak görülen durumlar meşru hale getirilmek istenmektedir. Türlü iğrenç günahlara, mantık düşmanı sapmalara karşı saygı, sevgi, anlayış ve hoşgörü beklemek en hafif şekliyle terbiyesizliktir, ahlaksızlıktır.” diye konuştu.

“BİR TARAFTA TEKNOFEST GENÇLİĞİ, DİĞER TARAFTA FELAKET…”


Teknofest gençliğine değinen Çebi, “Bir tarafta geleceğin teminatı teknofest gençliği diğer tarafta felaket. Bu zihniyet, yetiştirdiğimiz beyinleri, teknofest neslini yok edip yerlerine Türkiye’yi bu nesle teslim etmek istenmektedir… AK Parti ile büyük Türkiye’nin temellerini atarken en büyük gücümüz olan gençlik geleceğimizin gerçek sahibidir. Davamız ve hedefimiz dininin, dilinin, beyninin, ilminin, ırzının, evinin, kininin, kalbinin davacısı bir gençlik... ‘Zaman bendedir ve mekân bana emanettir!’ şuurunda bir gençlik... Bizler kalbini ve ruhunu iffet kalıbında mayalayan ecdadın yoluna sadık kalacağız.” İfadelerinden bulundu. 

AK PARTİ İSLAM AHLAKİ TEMELLERİ ÜZERİNDE İNŞA EDİLMİŞ BİR GENÇLİK”


Başkan Çebi sözlerini şu şekilde tamamladı: “AK Parti; ilimle bilimle teknoloji ile donatılmış ülkesini milletini bayrağını seven korumak için canını feda edebilecek genç kadroların yetişmesini en büyük hedef olarak belirlemiş bir siyasi partidir. AK Parti; sapıklığın üzerine değil İslam ahlaki temelleri üzerinde inşa edilmiş bir gençlik. Günü kurtarmanın değil hakikati ilke edinmiş bir gençlik yetiştirmek için vardır. Ve bundan asla vazgeçmeyecektir. Kurucu Gençlik Kolları İl Başkanı olarak; bu duyguları güçlü bir şekilde taşıyarak ayakta tutan gelecek nesillere aktarılması için gayret emek gösteren gençlik kollarımızın her bir bireyine başkanından üyesine yürekten teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum. ‘Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes! Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..’”