Süper Lig’te büyük takımlarda oynayan şimdilerde ise Hollanda ekibi Fortuna Sittard’da forma giyen Burak Yılmaz, katıldığı Twitch programında (@HTalks) önemli açıklamalarda bulundu.

1322215_620x410

Trabzonspor’da transferinden sonra bir baba ile tanıştığını söyleyen Burak Yılmaz, “Bir baba ile tanıştım. Şenol hocamın ellerinden öpüyorum.” ifadelerini kullandı. Konuşmalarının ardından Trabzonspor taraftarı ile hiçbir zaman problemi olmadığını anlatan Yılmaz, “İkinci Trabzonspor maceram da iyiydi. 25 maçta 23 gol attım. Trabzon'da taraftarla hiçbir zaman problemim olmadı. Benim tepkim 3 kişiyeydi. Hayatım boyunca onları affetmem, hakkımı da helal etmem.” İfadelerini kullandı.

Abdullah Avcı düğmeye bastı! Hamsik'in yerine o isim geliyor Abdullah Avcı düğmeye bastı! Hamsik'in yerine o isim geliyor

"Bizim o zaman canımız yandı"

DepoPhotos_15163980

2010-2011 sezonunun Türk Futboluna çok zarar verdiğini belirten Yılmaz, “2010-2011 sezonu Türk futboluna çok zarar verdi. O zaman ben Trabzonspor'daydım. Bizim o zaman canımız yandı. Fenerbahçe'nin de canı yandı. Bu konuyu bence artık kapatmak lazım. İki camianın yerinde olsam sarılıp bu konuyu kapatırım. O kadrodan bir tek Burak Yılmaz kaldı. Selçuk gitti, Umut gitti, Jaja gitti, Egemen abi gitti, gitti oğlu gitti, Yattara da gitti. Her saydığım oyuncu 11 oyuncusuydu. O ekibin dağılmasında hata yapıldı." Şeklinde konuştu.