Rize'nin Yeniköy mahallesinde seyir halindeki aracın lastiklerinden biri yerinden çıkarak kuaförün camına çarparken o anlar kameralara yansıdı.

Rize'nin Yeniköy Mahallesinde meydana gelen olayda seyir halindeki aracın tekerleklerinden biri çıkarak Ahmet Çelik'e ait kuaförün camına çarparak kırdı. O sırada içeride bulunan müşterinin lastiği fark etmesiyle hem dükkan sahibi hem de kendisi kırılan camlardan son anda kurtulduğu ifade edildi. Yerinden çıkan lastiğin kimseye çarpmadan kuaför dükkanının camına çarpma anı ise olay yerinde bulunan güvenlik kameralarına yansıdı.

Acı haber! Babası tarafından bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Acı haber! Babası tarafından bıçaklanan kişi hayatını kaybettiKuaför sahibi Ahmet Çelik, yaşanan olayı şu sözlerle aktardı: "Kuaförde müşterim vardı onu tıraş ediyordum. Tıraş ettiğim müşterim lastiği fark etti. Ben fark edemedim lastiği. Onu fark etmesiyle müşterim kendisiyle beni kenara çekti. Biz ne oldu diye baktığımızda lastik duruyordu dükkanın önünde. Yukarıda aracın lastiği çıkıyor yerinden gelip dükkanın camına çarpıyor. Bu başımıza gelen ilk şey değil. Daha öncede dükkanıma araç çarptı. Karlı havada bu bayır çok tehlikeli oluyor zaten. Frene bassa bile kayıp gelip dükkana çarpıyor. Bizim şimdi sadece yetkililerden istediğimiz dükkanın önüne duba koysun. Araca tutacak bir duba. Bizim burada can güvenliğimiz yok. Ben müşterimi tıraş ederken bir gözümde dışarıda oluyor. 'Araç gelirde kaçarız' diye. Lastik gelirken kaçmasaydık kötü olacaktı. Belki de ölü bile olurdu burada. Daha önce bizim burada dubalarımız vardı. Belediye görüntüyü bozuyor diye onları kaldırttı. O şimdi kalktığı için hedef biz oluyoruz."