Spor Toto Süper Lig'in lideri Trabzonspor'da transfer çalışmaları hala devam ediyor. Edgar Ie sakatlanarak sezonu kapatmasının ardından stoper arayışlarını arttıran Trabzonspor Rodrigo Caio gündeme geldi.

Brezilya basını Beşiktaş'ın da transfer listesinde bulunan 28 yaşındaki Brezilyalı stoper için devreye girdiğini yazdı. Edgar Ie'nin sezonu talihsiz bir şekilde kapatmasının ardından birçok isim ile görüşen Trabzonspor, aradığı oyuncuyu Brezilya'da buldu.

Brezilya basınında yer alan Trabzonspor haberlerine göre, Trabzonspor'un Beşiktaş'ın da transfer radarında olduğu iddia edilen Rodrigo Caio için devreye girdiği yazıldı.

Stoperde transfer arayışını sürdüren Trabzonspor, Flamengo'dan Rodrigo Caio için atağa kalktı. Brezilya basınının iddialarına göre Caio için Toronto FC ile Porto kulüpleri de devrede.

Rodrigo Caio için, Flamengo'nun yeni teknik direktörünün kadroda düşünmediğini, bu yüzden satışına izin verildiği kaydedilirken, Rio ekibinin Caio için 19 milyon Real, yaklaşık 3 milyon Euro istediği öğrenildi.