Trabzonspor'da Beşiktaş maçı öncesi sakat oyunculardan iyi haber geldi.

Süper Lig'in 31. haftasında karşı karşıya gelecek Trabzonspor Beşiktaş maçı öncesi, Karadeniz temsilcisini sakat oyunculardan iyi haber geldi. Sakatlığu nedeniyle A Milli Takım kadrosundan çıkartılan Abdülkadir Ömür’ün ciddi bir problemi olmadığı, genç yıldızın Beşiktaş’a karşı sahada mücadele edeceği öğrenildi.

trabzonsporlu-oyuncu-cezali-duruma-dustu-besiktasa-karsi-yok

Marek Hamsik'te son durum

Takım ile çalışmalara başlayan Marek Hamsik'in de Beşiktaş maçında kadroda olması bekleniyor. Milli karşılaşmalar sonrası yıldızlarına birer birer kavuşan Trabzonspor yarın zorlu bir sınava çıkacak. Fırtına bu kritik aşamayıda geçerek şampiyonluğun kapısını aralamak istiyor. Teknik direktör Abdullah Avcı, sahaya süreceği 11’i kurmaya çalışırken, takımdaki önemli oyunculardan gelen haberler yüzleri güldürüyor.

Başkan Çebi’den Bakan Karaismailoğlu’na yatırım teşekkürü Başkan Çebi’den Bakan Karaismailoğlu’na yatırım teşekkürü

abdülkadir ömür 222

İlk Abdülkadir dönüyor

Milli takımdan dönen Abdülkadir Türkiye’nin İtalya ile oynayacağı özel maç öncesi sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkartılmıştı. Genç oyuncunun önemli bir sorunu olmadığı öğrenildi ve takımla Beşiktaş maçında sahada olacak. Diğer bir gelişme ise haftalardır sakat olan Hamsik'ten geldi. 

marek hamsik-5

2 aydan uzun süredir sakatlık sorunları yaşayan ve bir türlü formasını alamayan Hamsik, 2 kez ülkesine gidip kendi doktorlarına da görünmüştü. Bu hafta taktik idmanlara katılan Hamsik’in yarın kadroda olması bekleniyor.