Hazine ve Maliye eski bakanı Berat Albayrak, Kopenhag maçında locasını İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve hocalarına tahsis etti.

Trabzonspor'un Kopenhag ile oynadığı Şampiyonlar Ligi play-off turu rövanş mücadelesinde Hazine ve Maliye eski bakanı Berat Albayrak çocukları sevindirdi. Berat Albayrak kendisinin ve ailesinin gidemediği karşılaşmalarda locasını öğrencilere tahsis ediyor. Kopenhag mücadelesinde de locasını öğretmenleriyle birlikte Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin 12 öğrencisine verdi.

Kopenhag karşılaşmasını stadın en güzel yerinden takip eden öğrenciler "Tur atlayamadık ama muhteşem bir gün yaşadık. Sayın bakanımıza bize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Trabzonspor'a da hem Avrupa'da hem Süper Lig'de hem de Türkiye Kupası'nda başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandılar.

UYGULAMA SÜRECEK

Hazine ve Maliye eski bakanı Berat Albayrak öğrencileri sevindirmeye devam edeceğini söyledi. Albayrak, kendisinin ve ailesinin gidemediği karşılaşmalarda locasını öğrencilere tahsis etmeyi sürdürecek.

Erman Özgür: "Abdullah Avcı devam etmek isteyecektir" Erman Özgür: "Abdullah Avcı devam etmek isteyecektir"

0x0-albayraktan-guzel-jest-1661542235196