Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, geçtiğimiz hafta toplantıda Büyükşehir ve TİSKİ’yi eleştiri bombardımanına tutan muhtarlar ilgili meclisten sert yanıt verdi. Başkan Zorluoğlu, “Orada söz alan bazı arkadaşlarımla bir kaç şey söylerim mahcup olurlar.” dedi.

IMG_4266-1

İYİ Parti Grup Başkanvekili Aslan Güner, mecliste gündem dışı söz alarak muhtarların toplantıda Büyükşehir ve TİSKİ’ye yönelttiği eleştirileri sordu. Güner, “TİSKi’ye muhtarlar serzenişte bulundular. 8 ay randevu alamadıklarını söylediler. Böyle bir şey var mı?” diye sordu.

MUHTARLARIN TALEPLERİNE YETİŞMEYE GAYRET EDİYORUZ

Başkan Zoruloğlu ise “Gerek Büyükşehir, gerekse TİSKİ bütün birimlerimizle muhtarlarımızın her türlü talebine yetişmeye gayret ediyoruz. Bizzat ben her gün çok sayıda muhtarımızla görüşüyorum. Bazen toplantılar, bazen ziyaret ederek, gitmeye gayret ediyorum. Bu şekilde hareket tarzımız devam edecek.

TİSKİ Genel Müdürlüğümüzün son 3 yılda kazandırdığı projelerden siz de bahsediyorsunuz. TİSKİ Genel Müdürlüğümüzün de bütün birimleriyle muhtarların taleplerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gayret gösteriyor.

61 Medya Trabzon Haber Merkezi-Nabız "13 Ağustos 2022" 61 Medya Trabzon Haber Merkezi-Nabız "13 Ağustos 2022"

murat-zorluoglu-1543351223-2

MAHCUP ETMEK İSTEMEM

Burada kullanılan bazı ifadeler doğru ifadeler değil. Bunlar hiç kimseye bir faydası olmaz. Orada söz alan bazı arkadaşlarımla bir kaç şey söylerim mahcup olurlar. Onları mahcup etmek istemem.

IMG_4226-1

HERKES SÖZÜNE DİKKAT ETMELİ

Gerekirse ayrıntıları da çıkarırım. Herkes sözüne dikkat etmeli. Büyükşehir ile TİSKİ muhtarlarımızla her türlü görüşürler. Muhtarları ihmal etmemiz asla söz konusu olamaz. Burada başka şeyler var.” şeklinde açıklamalarda bulundu.