Trabzonspor'da başkan Ahmet Ağaoğlu kazanılan şampiyonluğun bilinmeyen detaylarını anlattı.

Trabzonspor'da şampiyonluk sonrası gözler gidecek oyunculara çevrildi. Uğurcan Çakır için artan transfer iddiaları sonrası konuşan Başkan Ahmet Ağaoğlu kaptan için önemli açıklamalarda bulundu.

uğurcan çakır 2-2

Avrupa kulüplerinin Trabzonspor'un kaptanı Uğurcan Çakır için teklif vermeye hazırlandığı iddia edildi. Kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu, başarılı kaleciyle ilgili flaş açıklamalarda bulunarak "Hayırlı olsun" dedi.

uğurcan çakır haber Trabzonspor (2)

Trabzonspor'da İngiltere Premier Lig hayali kuran ve başta Newcastle United olmak üzere İngiltere'den talipleri olan Uğurcan Çakır, transferine adım adım yaklaşıyor. Sezon boyunca 'önce şampiyonluk sonra transfer' stratejisiyle hareket eden Uğurcan Çakır'ın geleceği merak konusu.

uğurcan çakır haber Trabzonspor (1)

Uğurcan Çakır'ın "İyi bir teklifle ayrılmak istiyorum" sözlerini hatırlatan gazetecilere Ahmet Ağaoğlu, "Uğurcan'ın bu açıklamaları aslında bir kaptana yakışıyor. Burada sadece kendi çıkarlarını değil, kulübün dengelerini de biliyor" ifadelerini kullandı.

Flaş Gelişme! Trabzonspor Trezeguet ile anlaştı Flaş Gelişme! Trabzonspor Trezeguet ile anlaştı

uğurcan çakır haber Trabzonspor (2)-1

"UĞURCAN ÇAKIR İÇİN HAYIRLI OLSUN"

Sözlerinin devamında Uğurcan Çakır transferinin son durumuna değinen Ahmet Ağaoğlu, bir şey söylemek için henüz erken olduğunu belirtirken "Uğurcan Çakır için hayırlı olsun" sözleri dikkat çekti.

uğurcan-cakır-transfer-menajer

Uğurcan Çakır gidiyor mu?

Öte yandan Uğurcan Çakır'ın İngiltere Premier Lig takımlarından Newcastle United tarafından ciddi şekilde istendiği ve 30 milyon euro'luk teklif yapılacağı iddia edilmişti. Ayrıca Ahmet Ağaoğlu, Abdullah Avcı'nın talebi doğrultusunda 3 futbolcuyla anlaşma noktasına geldiklerini de belirtti.