Süper Lig'de mutlu sona ulaşmak için artık maç sayan Trabzonspor'da Başkan Ağaoğlu net konuştu.

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğa koşar adımlar ile giden Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu ligin tescil edilmemesi için çıkan iddialar sonrası yanıt verdi. Merkez Hakem Kurulu tarafından 13 hakemin görevden alınması ve daha sonrasın Tahkim Kurulu'ndan bu hakemlerin geri gelmesinden dolayı başlayan spekülasyonlara, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan tepki geldi.

ahmet ağaoğlu trabzonspor

Okan Üniversitesi'nde bordo- mavili takıma verilen 'Yılın Takımı' ödülünü alan Başkan Ahmet Ağaoğlu, törenin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Süper Lig'in tescili hakkındaki tartışmaların gereksiz ve yersiz olduğunu belirten Ağaoğlu, "İddiaları ortaya atan insanların ciddiyetine bakmak lazım. Açıkçası biz hiç ciddiye almıyoruz" dedi.

ahmet ağaoğlu covid

Daha Şampiyon olmadık

Aynı zamanda Kulüpler Birliği Başkanı olan Ahmet Ağaoğlu, yayın ihalesi hakkında ise, "Yayın sürecinde gelinmiş olan bir nokta var. Şu anda Servet Bey (Yardımcı) ile de görüşmelerimiz devam ediyor. Önümüzdeki hafta pazartesi ya da salı tekrar bir araya gelip nasıl bir yol izleyeceğimizi birlikte belirleyeceğiz" açıklamasını yaptı.

Bülent Şirin yazdı : Futbolda dostluk ve düşmanlık yoktur, sadece rekabet vardır Bülent Şirin yazdı : Futbolda dostluk ve düşmanlık yoktur, sadece rekabet vardır

Ağaoğlu, "Şampiyonluk kutlamalarında sürprizler olacak mı?" sorusuna ise, "Henüz şampiyon olmadık… Biz ona 'olası bir şampiyonluk' diyelim. Kulüpte arkadaşlar bunun planlamasını, hazırlıklarını yapıyorlar" yanıtını verdi.

ahmet ağaoğlu trabzonspor haber

Başkan Ahmet Ağaoğlu ayrıca, "Nisan ayını çok büyük bir heyecanla karşılıyoruz. Kum saati henüz tükenmedi ama vuslata çok az kaldı. Bu ay hepimiz için tarifi çok da kolay olmayan, yoğun duygular içinde geçecek. Heyecanlıyız. Sadece Trabzon'da değil, Urfa'dan Denizli'ye memleketin her köşesinde Trabzon bayrağı dalgalanacak" ifadelerini kullandı.