Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu geride bıraktığımız sezon ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'de geri kalan sezon için sonunda açıklamalarda bulunan Ahmet Ağaoğlu Fenerbahçe'den geride kalan sezona, hakemlerden şampiyonluğa kadar çok önemli açıklamalarda bulundu.

Sörloth Fenerbahçe ile anlaştı mı? İşte detaylar... Sörloth Fenerbahçe ile anlaştı mı? İşte detaylar...

ahmet ağaoğlu-2

Trabzonspor'un geçmişte uğradığı haksızlıklara değinen Ahmet Ağaoğlu şu ifadeleri kullandı;

Herhangi bir tartışmanın içinde değiliz. Her şey kamuoyunun gözü önünde cereyan etti. İki aylık süreçte Fenerbahçe Başkanının Trabzonspor’u Trabzonspor yönetimini ve zaman zaman Trabzon’u hedef alan açıklamaları oldu. Kendi başarısızlıklarının üstünü örtmek için algı çalışması olarak değerlendirilebilir. Farklı nedenlerden olduğu da değerlendirilebilir. Burada siz dikkatinizi dağıtır ve bu tartışmaların içine girerseniz enerjinizi boşa harcamış olursunuz.

AHMET AĞAOĞLU YÖNETİMİ

Biz başarıya odaklandık

Biz tamamen bu tartışmaların dışında kaldık ve başarıya odaklandık. Bunlara prim vermedik ve işimize odaklandık. Oraya harcayacak enerjimiz yoktu. Bir takım suçlamalar da oldu. Hem kulübe hem camiaya yönelik. 2005 yılında Kadıköy’de oynanan bir maç var. Şampiyonluğu belirleyen bir maçtı. Bu konularda bu kadar dikkatli, olanların o gün orada farklı şeyler söylemeleri gerekiyordu. Böyle onlarca maç sayabilirim. Bunların hepsi temelinde boşa kalan ifadeleri. Bunları yaptıklarında insanların daha dikkatli olmaları gerekirdi.

ahmet ağaoğlu transfer

2010-2011’de 2005 yılında Trabzonspor yaşadığı travmalar var

Fenerbahçe’de Trabzonspor’da milyonlarca taraftara hitap eden kulüpler. Siyasi boyuta dayandırmaya çalıştılar. 20 senedir aynı siyasi iktidar görev başında siyasi süreç 20 yıldır Trabzonspor’un lehine işliyorsa 2010-2011’de 2005 yılında Trabzonspor yaşadığı travmalar var. Sayın Cumhurbaşkanını mı hedef göstermek istediler? Kaldı ki Sayın Cumhurbaşkanı da Fenerbahçe Divan Kurulu üyesi. Sürekli sahada kalmaya çalıştık. Tartışmalara girmedik. Bilinçli olarak çekilmek istendiğimizin de farkındaydık.