İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun saldırıya uğrayan kuzeni Sefa Dönmez hayatını kaybetti 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun halasının oğlu Sefa Dönmez'in Trabzon’da silahlı saldırıya uğradığı öğrenildi. Durumu ağır olan Dönmez hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili yeni gelişme yaşandı.

Fener Rum Patriği Bartholomeos'a Trabzon'da bordo mavili karşılama! Fener Rum Patriği Bartholomeos'a Trabzon'da bordo mavili karşılama!

Sefa Dönmez’in ölümüyle sonuçlanan olayla ilgili alınan bilgiye göre; Zanlı F.U ile Sefa Dönmez'in aralarında adli makamlara da intikal eden bir husumetin olduğu öğrenildi. Olay yerinde karşılaşan ikilinin sözlü tartışması büyüyerek zanlı F.U.'un Sefa Dönmez'e 5 el ateş etmesiyle ağır yaralanmasına sebep olduğu kaydedildi. Durumu kritik olan Sefa Dönmez'in hastaneye kaldırıldığı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. Zanlı F.U.'un olayda kullandığı silahla birlikte olay
yerinde yakalandığı ve adli makamlara teslim edildiği ifade edildi.

Sefa Dönmez'in cenazesi yarın Of’un Çamlıtepe Mahallesi’nde toprağa verileceği öğrenildi.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İran'da bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun cenazeye katılıp katılmayacağı bilinmiyor.