Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bugün bir takım ziyaret ve açılış için Trabzon’a geldi. 

İlk olarak Araklı Belediye Başkanlığını ziyaret eden Bakan Adil Karaismailoğlu’nu burada kalabalık bir grup karşıladı. Karşılamada Bakana Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ak Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu eşlik etti. 

Gözden kaçırmayın

Trabzon'da açılan tünel akvaryumu bakın bir günde kaç kişi ziyaret etti? Trabzon'da açılan tünel akvaryumu bakın bir günde kaç kişi ziyaret etti?

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Bakanı makamında ağırladı. Protokol makam odasındayken odaya girebilmek için kapıda kısa süreli arbede yaşandı. Bakanın odasına girmek isteyen kişinin Araklı Belediye Başkanı Başsanışmanı Murat Çebi olduğu öğrenildi.

Bakan Karaismailoğlu Araklı ilçesi muhtarlarıyla meclis toplantı salonunda bir araya geldi. Muhtarların sorunlarını dinledi. Bakana iletilecek en önemli konunun Araklı-Bayburt arası grup yolu olduğu kaydedildi. 

Ardından KTÜ Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği öğrencileriyle buluşacak olan Bakan Karaismailoğlu daha sonra Sürmene Çamburnu Tersanesi'nde balıkçı gemisini denize indirme törenine katılacak.