Beşiktaş derbisinde alınan beraberlikten sonra morallari bozuk olan oyuncularına teknik direktör Abdullah Avcı oyunculara motivasyon verdi

Türkiye, Faroe Adaları deplasmanından mağlup ayrıldı! Türkiye, Faroe Adaları deplasmanından mağlup ayrıldı!

Süper Lig'de hafta sonu oynanan taraftarında full kapasite doldurduğu Akyazı'da Fırtına rakibi Beşiktaş ile puanları paylaştı. Maçın bitiş düdüğü ile alkışlarla soyunma odasına giden bordo-mavili oyuncular da moraller biraz bozuktu. Bu durum karşısında başarılı teknik direktör Avcı oyuncularına el attı. Beşiktaş'ın zor bir rakip ve başarılı bir takım olduğunu vurgulayan Avcı"“Kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık ama olmadı. Karşımızda direnci yüksek  bir takım vardı. Bu müthiş atmosferde elbette taraftarımıza galibiyet hediye edebilirdik. Biz buralara gelmek için büyük fedakârlıklar yaptık. Aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz” diyerek oyuncularına moral aşıladı.

8471196cd95849308a47125768b78444

Müthiş atmosferde oynanan derbiden sonra kameraların karşısına çıkan başarılı teknik direktör şampiyonluk için net cümleler kurdu."Taraftar hazır olsun çifte bayram yaşayacağız" diyen Avcı oyuncularınıda bu sözlerle motive etti. Şampiyonluğa az kaldığını belirten Avcı"bu ay bu iş bitecek size güveniyorum, Mutlu sona çok az kaldı" ifadelerini kullandı.