Twitter'ın yeni özelliği olan sohbet odası bölümünde Atilla Taş'a ait olduğu iddia edilen ses kayıtları sosyal medyayı salladı.

Sosyal Medya platformu Twitter'ın yeni özelliği sohbet odasında bugün flaş bir ses kaydı ortaya çıktı. Atilla Taş'a ait olduğu iddia edilen ses kaydında inanılmaz şeyler ağıza alındı.

resized_56215-945ec35aatillatastwitterileyenidendogdum_1063_dhaphoto1

Yayınlanan ses kaydında Karadenizlilere ağızlar dolusu hakaretler edilirken Atilla Taş'tan bu konu ile ilgili bir açıklama henüz gelmedi. İlgili ses kaydında "da da da" taklitleri ile dalga geçilince kullanıcılardan büyük tepki topladı.

620e268c86b2442cdc9bff33

Ses kayıtlarında Atilla Taş'ın seviyesizce konuşmaları sadece Karadenizlileri değil dinleyen herkesi çığrından çıkardı. İşi adeta talk showa döken Taş bakalım ne açıklama yapacak.

Trabzon'da Kurban Bayramı Namazı ne zaman kılınacak? Saat Kaçta? Trabzon'da Kurban Bayramı Namazı ne zaman kılınacak? Saat Kaçta?

tv-w5E3_cover

Daha önce de benzeri seviyesiz paylaşımlar yapan eski şarkıcı müsveddesi "Bir Karadenizlinin bilmediğin hiçbir b… yok. En iyisini biliyor en doğrusunu biliyor “ya uşağım sen bir s…. bilmeysun ben bilmiyorum da” her şeyi onlar biliyor her şeyi onlar görüyor para onlarda. Espri onlarda … Her s… onlarda, sevmiyorum.  Bu Karadenizlilerden bıktık, Allah işinizi rast getirsin nolur siyasete girmeyin…”  ifadelerini kullandı.