Ankaragücü Başkanı Faruk Koca Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile görüştüğünü dile getirdi.

Ankaragücü Başkanı Faruk Koca maç sonu hakemlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Koca öte yandan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile görüştüğünü dile getirdi.

Başkan Koca bu görüşmeyi şu sözlerle açıkladı: 

Trabzonsporlu oyuncu Enis Bardhi’ye Süper Lig'den talip var! Trabzonsporlu oyuncu Enis Bardhi’ye Süper Lig'den talip var!

“Az önce Ahmet Ağaoğlu ile görüştüm, Ali Koç ile de görüşüp; 45 günlük arada futbolun geleceğini kurtaracak bir çalışma yapıp, bu kararları uygulamamız lazım."

Hatalar oyuncular üzerinde psikolojik etki yapıyor

Ardından basın karşısında konuşan Başkan Koca,” Oyunun detaylarına baktığımızda tabi ki hakem hataları vardır. Hakemin hataları oyuncularımızın üzerinde psikolojik etki yapıyor. İlk 15 dakika hakemin verdiği kararlarla ilgili bir tepki oluştu. Ama zannedersem oda kendi yaptığı hataları anlayarak ondan sonrası süreci daha doğru yönlendirdiğini söylemek isterim. Hakemle ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum. Çok böyle sonucu etkileyecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bizim ilk dakikalarda ele değen bir pozisyonumuz vardı. Şuanda değerlendirmeleri bilmiyorum. Bazı arkadaşlar penaltı dedi. Ama ondan önce bir faul olduğunu da söylediler. Ne kadar doğru bilmiyorum. Bunun ötesinde bir şey söylemek hakem camiasını yıpratmak olur.” açıklamalarında bulundu.