Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu.

Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, Ankara’da AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Salih Cora, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve bazı ilçe belediye başkanları ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu. Çeşitli bakanlıklara ve kurumlara ziyaretlerde bulunan Başkan Gürsoy, çeşitli müjdeler de verdi. Ankara ziyaretleri kapsamında Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ı ziyaret eden Başkan Gürsoy, “İlçemiz adına taleplerimizi ilettik.  İlçemizin stat ihalesi yapıldı.   Yüzme kursları için portatif yüzme havuzu kuruldu, birkaç gün sonra hizmete girecek inşallah. Sahil sentetik saha aydınlatma ve zemin düzenleme işi ihale aşamasında. Arsin'i geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Arsin'e Ankara'dan müjdeler geliyor 3

Trabzon'da Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürlükleri Kurumsallaşma Süreçleri çalıştayı sona erdi Trabzon'da Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürlükleri Kurumsallaşma Süreçleri çalıştayı sona erdi

ARSİN’E SÜRPRİZ BİR YATIRIM GELİYOR

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’la yaptığı görüşmeye ilişkin de bilgi veren Başkan Gürsoy, “Ankara ziyaretimizde Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum ile görüştük.  Bisiklet ve yürüyüş yolu projemizin hayata geçmesi için destek aldık. Yeni TOKİ yatırımları ve ilçemize sürpriz bir yatırım daha geliyor inşallah. En kısa sürede vatandaşlarımıza duyurusunu yapacağız.” açıklamalarında bulundu.

Arsin'e Ankara'dan müjdeler geliyor

YAKINDA YENİ MÜJDELER DUYURACAĞIZ

YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar'a da teşekkür ziyaretinde bulunduklarını kaydeden Başkan Gürsoy, “Arsin Meslek Yüksek Okulu'muzda uzun zamandır açılamayan bölümler için taleplerimizi kabul ederek bu yıl ÖSYM tercih kılavuzunda öğrenci alımı programına dahil edilmesinde bizlere destek olan YÖK Başkanımız Prof. Dr. sayın Erol Özvar'a ilçem adına teşekkürlerimizi ilettik ve kendisini ilçemize davet ettik. Yakında yeni müjdeleri de duyuracağız inşallah.” diye konuştu.