Başkan Genç 30 Haziran Dünya Emekliler Günü'nde konuştu Başkan Genç 30 Haziran Dünya Emekliler Günü'nde konuştu

Trabzon’da yaklaşık 30 yıldan bu yana konaklama ve işletme hizmeti veren Aksular Oteli’nin girişine Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından dikilen elektrik direği işletmenin giriş ve çıkışlarını engelliyor.
Aksular Oteli Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aksu yaptığı açıklamada Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafında otelin önüne dikilen elektrık işletmeye giriş ve çıkışlarını önemli ölçüde aksattığını belirtti.
Aksu, şu görüşlere yer verdi:’’ 30 yıllık bir işletme olarak Trabzon şehrimize hizmet vermekteyiz. Bu hizmet sürecince devletimize uygun vergisini veren bir işletme olduk. Pandemide otelimizi kapamadık, hem çalışanımıza hem de şehrimize hizmette kısıtlama yapmadık.  Bu sürede  sağlık personellerimize destek amaçla aylarca ücretsiz hizmet verdik karşılığında sayın valimiz bir teşekkür belgesi verdi. Bundan sonrada her zaman bu çizgide gideceğiz. İşletmemizin yolu kapanmış, bizlere bir haber bile vermeden işletmemizin önüne elektrik direği konulmuş yan otelin önünde bir  adet  direk bile yok. Bunlardan dolayı hak ettiğimiz saygıyı bu şekilde bize veren Trabzon Büyükşehir Belediyemize teşekkür ederiz’’