AK Parti İlçe Başkanı Çebi, Bakan Soylu’ya yönelik algı operasyonuna tepki gösterdi.

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik yapılan algı operasyonu tepki göstererek Bakan Soylu’nun yanında durdu. Çebi, “İçişleri Bakanımız bizim kırmızı çizgimizdir. Şehrimizin değerli bir evladı onurudur. Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde terörle kararlı mücadelenin en önemli ismidir” diyerek Bakan Soylu’ya destek verdi.

 

EN ÇOK OPERASYON DÜZENLENEN KİŞİ BAKAN SOYLU

İş kazası verileri açıklandı! İşte Trabzon'daki sayı... İş kazası verileri açıklandı! İşte Trabzon'daki sayı...

Çebi, Yediiklim Yayınevi diye gösterilen ancak aslında Kaymakam Adayları ile fotoğraf çekilen BAKAN Soylu’ya yönelik yapılan kirli algı ile ilgili, “Sol örgütlerin yayın organlarının, FETÖ PKK terör örgütlerinin ve onlarla işbirliği içinde siyasilere yakın basın medya gruplarının En çok hedef aldığı yalan yanlış haberlerle algı operasyonu düzeldiği kişi İçişleri Bakanımız hemşerimiz Sayın Süleyman Soylu. Bunun aksini beklemiyoruz. Zaten buradan da anlaşıldığı gibi Sayın Bakanımızın Terör ile teröristlerle onlara yataklık yapan alçaklarla verdiği destansı mücadelede ne kadar başarılı olduğu damarlarına basarak kafalarını ezdiği bu leşleri  tek tek toplayarak ait oldukları çukurlara gömdüğü zorlarına gitmektedir” dedi.

İÇİŞLERİ BAKANIMIZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR

Bakan Soylu’nun terörle mücadelede verdiği çabaya değinen Çebi, “Cumhuriyet tarihinin eşi benzeri görülmemiş bir şekilde mücadeleye sahip sahip her vatan evladının en önemli görevidir. İçişleri Bakanımız bizim kırmızı çizgimizdir. Şehrimizin değerli bir evladı onurudur. Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde terörle kararlı mücadelenin en önemli ismidir. Kahramandır. Engin dağları teröristlere dar eden yiğit bir şahsiyettir. Ülkemizin bekası için verdiği mücadelede şükranlarımı sunuyorum. Rabbim güç kuvvet versin. Rabbim Ordumuzun polisimizin askerimizin bu ayağına taş değdirmesin her daim Muzaffer eylesin” ifadelerini kullandı.