Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatile girmesiyle birlikte hemen seçim bölgesinde çalışmalara başlayan AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu 100’den fazla ziyaret 30'u aşkın da ilçe programı gerçekleştirdi.

TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte hemen seçim bölgesinde çalışmalara başlayan AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu 100’den fazla ziyaret 30'u aşkın da ilçe programı gerçekleştirdi.

b93bff4e-9b12-4af4-89ad-0fe9732d3bd7

MİLLETİMİZ HİZMET EDENİ BİLİYOR

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'nun teklifine Vakfıkebir ESOB'den ret cevabı! Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'nun teklifine Vakfıkebir ESOB'den ret cevabı!

İlçe ziyaretlerini değerlendiren AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu sahadan çok olumlu geri dönüşler aldıklarını belirterek "Milletimiz kendine hizmet edeni biliyor, tanıyor ve seviyor. Buna saha çalışmalarımızda bizzat şahit oluyoruz. Hemşehrilerimiz yaptığımız hizmetlerden dolayı Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyor, bizler aracılığıyla Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a selamlarını gönderiyorlar." dedi.

94e59c0d-a5b5-4100-b2a0-d422e4e0e4ae

TURİZMİN GETİRDİĞİ EKONOMİK HAREKETLİLİK

Turizm sezonu ile birlikte pandeminin getirmiş olduğu küresel krizin etkilerinin Türkiye'de belli oranda kırıldığını ifade eden Milletvekili Ayvazoğlu şunları söyledi: "Pandemi sürecinde büyük sıkıntılar yaşayan esnafımız Allah'a şükür turizm sezonun bereketli geçmesinden oldukça memnun. Esnaflarımız vatandaşlarımız şehrin her köşesinde turizmin getirdiği ekonomik hareketlilikten faydalanıyor. Şehrin turizmini bu noktalara getirebilmek için bir uğraşlar vermiştik Allah'a şükür bugün bunun nimetlerini hep birlikte paylaşıyoruz."

55af63f2-7c93-4a93-98d0-ec3cdf5826c8

“GÖZLERİM TAVANDA İKEN DE REYİM ONUNDUR”

Dernekpazarı İlçe programı kapsamında ziyaret ettiği 102 yaşındaki Cemile Topaloğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek "Başkanlığı elinden gelirse kimseye bırakmasın. Gözlerim tavanda iken de reyim onundur. Öyle selam söyle ona. O iktidara geldikten sonra millet; giyindi, kuşandı, yedi, içti, gezdi, her taraf serbest oldu. Ben kızım dedim sana 102 yaşındayım kaç defa bu devir geçti, geçti, geçti... Ama henüz yıkamadılar onu inşallah yıkılmaz. Selam söyle ona."