AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda öncelikli olarak Trabzonspor'un şampiyonluğunu kutlayarak Trabzonluların ve bütün İslam âleminin Ramazan bayramını tebrik etti. 

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda öncelikli olarak Trabzonspor'un şampiyonluğunu kutlayarak Trabzonluların ve bütün İslam âleminin Ramazan bayramını tebrik etti. 

Ramazan Bayramı'nın Trabzonspor'un şampiyonluğu ile aynı anda kutlanıyor olmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Milletvekili Ayvazoğlu "Mübarek Ramazan Bayramı'nın sevincini mutluluğu heyecanı neşesi Trabzonsporumuz'un şampiyonluğu ile birlikte taçlanarak sevincimizi çok daha fazlasıyla artırmıştır."dedi. 

Trabzon Kaşüstü'nde şok intihar! Trabzon Kaşüstü'nde şok intihar!

Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazana yakışır bir şekilde sürekli vatandaşlarla iç içe olduklarını belirten Milletvekili Ayvazoğlu "Ramazan ayı boyunca sürekli her gün bir ilçede, bir mahallede, bir evde, bir toplantıda ve bir organizasyonda bulunduk. Ramazan'ın rahmetini ve bereketini kıymetli hemşerilerimizle beraber paylaşarak evlerine misafir olduk, kendilerini ziyaret ettik, esnaflarımızı selamladık. Yaşlarımızı, çocuklarımızı, hastalarımızı özel gereksinimli kardeşlerimizi ve ailelerini asla yalnız bırakmadık. Kapılarını çaldık,  dertlerini dinledik elimizden gelen tüm gayretle yanlarında olduk. İnşallah şimdi de hep birlikte bayramın sevincini mutluluğunu yaşayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle kıymetli Trabzonlu hemşehrilerimin ve değerli vatandaşlarımızın Ramazan bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyorum, bayramımız mübarek olsun. İnşallah hep birlikte sağlıklı mutlu ve huzurlu bir şekilde bir bayram yaşayarak nice bayramlara kavuşmayı Rabbim bizlere nasip eylesin." ifadelerini kullandı. 

Trabzonspor'un şampiyonluğu için de yıllardır beklenen şampiyonluk özleminin bu yıl son bulduğunu söyleyen Milletvekili Ayvazoğlu "Yıllardır bu şampiyonluğu bekliyorduk hep birlikte bütün Trabzonsporlu taraftarlar olarak çok mutlu olduk. İnşallah nice şampiyonlukları hep birlikte sağlıklı mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşarız. Bu başarıda bu şampiyonlukta emeği olan başta; futbolcularımız, teknik direktörümüz Abdullah Avcı ve ekibi, kulüp başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi ile her zaman destekleriyle Trabzonsporumuz'un yanında olan kıymetli taraftarlarımıza ve büyük Trabzonspor camiasına çok teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte çifte bayramın tadını doyasıya yaşayacağız."dedi.