AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Arap turizmine yönelik destek açıklamalarının ardından hakkında başlatılan karalama kampanyasına meydan okudu. Ayvazoğlu, “Olmayan bir şey üzerinden vurulmak benim için onurdur. Olan bir şey üzerinden gelsinler ben de onlara yiğit diyeyim.” dedi.

Sarp Sınır Kapısı'ndan gelen görüntüler gündeme oturdu! Sarp Sınır Kapısı'ndan gelen görüntüler gündeme oturdu!

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’nun Arap turizmine yönelik destek açıklamaları, sosyal medyada karalama kampanyasına dönüşmüş, ironi amacıyla paylaştığı tweetlerin bile gerçek olduğu algısı oluşturulmaya çalışılmıştı. Milletvekili Ayvazoğlu’nun eşi Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu da karalama kampanyasında kullanılmaya çalışılmıştı. İroni amacıyla paylaştığı tweetlerin bağlamından koparılarak servis edildiğini kaydeden Milletvekili Ayvazoğlu, “Biz güçlü kadınların. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın iradesi ve halkın tercihi ile Meclis’teyiz. Cumhurbaşkanımız kadın siyasetçilere çok önem vermektedir. Hiç önemli değil. Olmayan bir şey üzerinden vurulmak benim için onurdur. Olan bir şey üzerinden gelsinler ben de onlara yiğit diyeyim.” ifadelerini kullandı.

Birileri kara propaganda için uğraşırken vekil olarak hizmet için uğraştıklarına dikkati çeken Milletvekili Ayvazoğlu, “Karayolu yetkilileri ile görüştük. Araklı-Dağbaşı yolu için ihale dahil tüm süreçler tamamlandı. Çok yakın zamanda da ilk kazma vurulacak. Gelecek hafta da Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu Bey’le bakanlıkta bir araya geleceğiz. Araklı-Dağbaşı yolunda her şey yolunda. Sadece bir iki hususu da Bakan Bey’le görüşeceğiz. Çok kısa sürede kazma vurulacak.