AK Parti Trabzon İl Başkanı Mumcu, Pazar günü Cumhurbaşkanının katılımıyla yapılacak toplu açılış törenine davet etti.

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın pazar günü yapacağı Trabzon ziyaretiyle ilgili basın açıklaması yaptı. İl Başkanı Mumcu, toplu açılış törenine davet etti.

35 milyarı aşkın yatırım yapıldı

Toplantıya Ak Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen, Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

PROJELERLE ŞEHRİMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR

Cumhurbaşkanının Trabzon ziyaretinde birçok projenin açılışının yapılacağını kaydeden Ak Parti İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın şehrimiz Trabzon'a olan sevgisini 19 yıllık iktidarımız boyunca yaptığımız yatırımlarda görebilirsiniz. 19 yıl boyunca Trabzon'un çehresini değiştirdik sayısız projelere imza attık, kıymetli Trabzonlu hemşerilerimizin yaşam standartlarını yükselttik hayal edilemeyen projeleri gerçekleştirdik. İşte tüm bu projelerin gerçekleşmesinin mimarı Trabzon sevdalısı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız yine şehrimize teşrif ederek bizleri onurlandırıyor ve bunun yanında açılışını yapacağı projeler ve müjdeleriyle birlikte şehrimize hizmet etmeye devam ediyor.

35 MİLYARI AŞKIN YATIRIM YAPILDI

Partimiz kurulduğu gündeki heyecanımız Millete hizmet etme aşkımız nasılsa Bugün de aynı aşk ve aynı heyecanla davamıza sahip çıkmaya şehrimize ve milletimize daha güzel hizmetler yapmaya gayret ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın pazar günü gelişi ile birlikte yapacağımız açılışlar ile birlikte Trabzon’umuza 19 yıllık iktidarımız boyunca 35 milyarı aşkın yatırım yapıldı.

Salih Cora darbenin 62. yıldönümünde; TÜRKİYE'Yİ AYNI KABUSLARA TESLİM ETMEYECEĞİZ! Salih Cora darbenin 62. yıldönümünde; TÜRKİYE'Yİ AYNI KABUSLARA TESLİM ETMEYECEĞİZ!

AK PARTİ MİLLET İÇİN ÜRETMEYE HİÇ ARA VERMEDİ

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti iktidarları döneminde yaptığı dönüşüm hamleleri ve birçok alanda attığı temeller sayesinde bugün pandemiye karşı en sağlam direnç gösteren ülke olduk. Dünyada yaşanan zorlu pandemi koşullarına rağmen ülkemiz yatırım yapmaktan millete Hizmet etmekten asla bir adım dahi geri durmadık. Pazar günü yapılacak olan toplu açılış töreninde hepimiz göreceğiz ki 2 yıllık pandemi sürecinde de yatırımlarımız devam etti ve AK Parti millet için üretmeye hiç ara vermedi.

DÜNYA DURDU YATIRIM DURMADI

Dünya durdu hizmet durmadı. Dünya durdu yatırım durmadı. Bu iki yıllık süreçte dahi büyük projelere imza attık. Yerli aşımızı ürettik hastaneler yaptık Çanakkale köprüsünü tamamlamak üzereyiz. Kanal İstanbul projesini başlattık. Trabzon'daki yatırımları da hakeza hepimiz görüyoruz. Şehrimizin 50 yıllık altyapı sorununu çözüyoruz. Şehir hastanesi devam ediyor. Karayollarında büyük yatırımlar yapıyoruz. Hiçbir şeye ara vermedik.  Çünkü bizim sevdamız Millet, işimiz hizmet...

TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE DAVET

Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere; kıymetli Bakanlarımıza, vekillerimizi, belediye başkanlarımıza ve emeği geçen herkese cani gönülden teşekkür ediyorum. Değerli basın mensuplarımız bugün sizlerin aracılığıyla bütün Trabzonlu hemşerilerimizi Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle Pazar Günü Saat 14.00'da Trabzon meydanında gerçekleştireceğimiz toplu açılış törenimize davet ediyoruz.”