Ortahisar Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısı bugün başladı. Meclise Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç başkanlık yaptı. Mecliste sunuya yansıtılan Trabzonspor şampiyonluk görüntüsü dikkat çekti. 

WhatsApp Image 2022-05-09 at 14.56.51

Genç Trabzonspor şampiyonluğuyla ilgili “Trabzonspor’umuz bileğinin halkıyla 8. Şampiyonluğunu görmek nasip oldu. Külü başkamıza Abdullah Avcı’ya ve taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu şampiyonluğumuzu bir cana zeval gelmeden yaşamış olmak çok önemli. Bütün bu güzellik gölgede kalabilirdi. Bir ahdim vardı. Sahaya indim. O coşkuyu sahada yaşayacağımı söylemiştim. 60-70 bin civarında tıka bas doluydu. Millet bahçesinde 30-40 bin kişi vardı. Bazıları hazmedemese bile 300 bin civarında Trabzonsporlu İstanbul Yenikapı’daydı. Kutlama görseli Fifa’nın gündemindeydi. Dün büyük bir bayrak Londra’ya gönderdik. Bir taraftan da şehrinizin tanıtımı adına şehrimize katkı sağlamış oldu. İnşallah 9. 10. Şampiyonluklarımızla devam edecek. Hem Trabzonspor kulübünüze hem büyükşehir belediyemize hem de bünyemizdeki mesai arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Sayın Valimize, Emniyet Müdürümüze, alay komutanımıza teşekkür ediyorum. İşte Trabzon, işte şampiyon..” ifadelerini kullandı.

Gözden kaçırmayın

Trabzonspor'un genç oyuncusu Ahmetcan'dan çok özel açıklamalar Trabzonspor'un genç oyuncusu Ahmetcan'dan çok özel açıklamalar

ŞİKE YAPAN KULÜBE ‘ŞİKECİ’ DENİR

Genç, “Bunun bir mücadele olduğunu sadece kupa meselesi olmadığını o mücadelenin şehrin karakteriyle olduğunu söylüyorduk. kim rahatsız olursa olsun. 2010-11 yılı şampiyonluğumuzun ana sütü gibi helal olduğunu söylemeye devam edeceğiz. Kıyamete kadar mücadele edeceğiz. Bol miktarda CİMER’e şikayet ediyorlar.  Trabzonspor siyasetin çok üstündedir. Şike yapan kulübe şikeci denir. Şikeci kulüp dediğimiz için şikayet ediyorlar. Etmeye devam etsinler. Ben bunları meclisin kayıtlarına geçsin diye söylüyorum.” Dedi.