Trabzonspor dün KAyserispor'a konuk oldu. Kasyeri deplasmanında 1-2'lık üstünlük ile ayrılan Bordo-mavili ekip resmen eleştiri yağmuruna tutuldu. Bir çok eleştiride spor yorumcusu Ahmet Çakar'dan geldi. 

Abdullah Avcı'dan çok samimi açıklamalar! Fotoğrafları tek tek anlattı Abdullah Avcı'dan çok samimi açıklamalar! Fotoğrafları tek tek anlattı

Trabzonspor'un penaltısını kabul etmeyen Çakar, "Trabzonspor, öldü öldü dirildi. Kaybetselerdi Abdullah Avcı dahil herkes tartışılır hale gelecekti ki Trabzonspor kazandı. Uğurcan'daki düşüş devam ediyor. Ayağındaki topu Kayserilinin önüne bıraktı, o da vurdu gol oldu. Daha sonraki dakikalar gerek Trezeguet, gerekse Gomez ile çok fazla pozisyon harcandı. Maç tam sıkışmıştı ki son çeyrekte Ümit Öztürk'ün kritik kararı vardı. Yıllar önce yönettiği Trabzonspor-Galatasaray maçının bedelini ödercesine bir penaltı verdi ki garip. VAR çağırdı, niye çağırdı belli değil. Bir ikili mücadele, Onur ile rakibi didişiyor, Onur'un kolu Trabzonsporlu oyuncunun suratına geliyor. Böyle bir penaltı olmaz, olamaz. Hatta bu pozisyon öncesinde Trezeguet'in rakibine art arda bir kaç faulü de var. Üstelik böylesine bir pozisyon için VAR müdahalesi olmaz. Beraberlik Trabzon'a hayat verdi, Umut Bozok da hemen sonra galibiyet golünü atıp takımını ipten aldı." ifadelerini kullandı.