Asbaşkan Doğan Avcı için “Seninle şampiyonluklar yaşayacağız” dedi. Taraftar mesajı anında yakaladı.

Spor yorumcusu Cüneyt Kaşeler'den flaş sözler! "Bu rezilliktir utansınlar" Spor yorumcusu Cüneyt Kaşeler'den flaş sözler! "Bu rezilliktir utansınlar"

Süper Lig’in bitimine 5 hafta kala en yakın rakiplerine 14 puan farkla liderliğini sürdüren Trabzonspor’da üst üste alınan beraberlikler camiada ve taraftarlar arasında heyecanlı bekleyişi biraz daha erteledi. Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın “Şampiyonluğumuzu bir hafta daha erteledik” söylemleri sonrası taraftar da heyecanı en üst noktada yaşamaya başladı.

WhatsApp Image 2022-04-16 at 12.47.25

Önceki gün oynanan Karagümrük maçının da 1-1 berabere sona ermesi sonrası taraftarlar özellikle sosyal medyadan sitemlerini dile getirirken Trabzonspor cephesinden Teknik Direktör Abdullah Avcı’ya tam destek geldi. 

Başkan Ahmet Ağaoğlu maç sonrası Trabzon’da kalarak Avcı ile baş başa bir görüşme yaptığı ve hocasına moral desteği verdiği öğrenildi. Asbaşkan Ertuğrul Doğan da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Seninle Şampiyonluklar yaşayacağız” ifadelerini kullandı. 

Doğan’ın bu paylaşımına taraftarlar “Abdullah Hoca ile uzun süreli çalışacağımızın da mesajıdır bu. Sonuna kadar destek” şeklinde yorum yaparak beğeni attı.