Süper Lig’de şampiyonluk için geri sayıma geçen Trabzonspor’da taraftarın gözü Teknik Direktör Abdullah Avcı’da…

Trabzonspor'da Yıldız Oyuncu İznini Ülkesinde Değerlendiriyor! Trabzonspor'da Yıldız Oyuncu İznini Ülkesinde Değerlendiriyor!

61medya Özel - Bordo-mavili taraftarlar geçtiğimiz hafta Gaziantep FK ile oynanan maç sonrası takımın hafta içi yapılacak bir antrenmanının Akyazı Medical Park Stadı’nda taraftara açık yapılması için sosyal medyada kampanya başlatmıştı. Bütün taraftar gruplarının ortaklaşa öncülük ettiği bu taleple ilgili yapılan paylaşımlar ise bir anda gündeme oturdu. Bordo-mavili taraftarlar Teknik Direktör Avcı’dan statta coşkulu tribünler önünde yapılacak antrenmanın takım için de önemli bir motivasyon kaynağı oluşturacağını ifade ederek “Hocamız bizden ne istediyse biz yaptık ve her maç o stadı tıklım tıklım doldurduk. Şimdi hocamızdan böyle bir talebimiz var. Hocamızın da bizi kırmayacağını ümit ediyoruz” dediler. 

VİDEO İLE DAVET EDECEK

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın taraftarların bu isteğini önümüzdeki hafta deplasmanda oynanacak olan Adana Demirspor maçı öncesinde yerine getireceği belirtildi. Tecrübeli teknik adamın taraftarları antrenmana davetini de bir video eşliğinde kulübün sitesinden yapacağı öğrenildi.