Süper Lig'in 33. haftasından Trabzonspor Trabzon'da Karagümrük ile karşılaşıyor.

Trabzonspor'dan orta saha takviyesi! Trabzonspor'dan orta saha takviyesi!

Trabzonspor Spor Toto Süper Lig’in 33. Haftasında kendi evinde Fatih Karagümrük ile kozlarını paylaşıyor. Maç öncesinde Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Avcı şu ifadeleri kullandı;

Nwakaeme ve Ömür konusuyla ilgili, geçen hafta cezalılar vardı veUzun zaman sonra kadro derinliğimiz bu kadar iyi. Performanslar, rakip analizleri, oyuncuların sezon sonuna doğru yorgunlukları bu kararı oluşturdu. Bu durumu oyuncularımızla da paylaştık. 33 haftadır sezon başından beri iyi ki Trabzonspor var dedirttik. Sezon boyunca çok dalgalanmadan, şuana kadar sağlıklı şekilde devam ettik. Taraftarımız bugün yine burayı doldurdu. Onlara teşekkür ediyorum. Onların bir talebi oldu antrenman konusunda. Umarım onu yakın zamanda sağlıklı şekilde gerçekleştireceğiz. Hep beraber eğlenmeye devam edeceğiz inşallah.

Önümüzde ciddi bir takım var. Oyun kalitesi olan bir takım. Hocalığını milli takımda yaptığım Volkan takımın başında. Öncelikle maçı kazanalım, sonrasını adım adım gideceğiz. Bayramda kutlama yapacağız inşallah.