Abdullah Avcı Şampiyonlar Ligi Play-Off maçında ilk yarısına mağlup girdikleri karşılaşmasının devre arasından oyunculara flaş sözler sarfetti.

Trabzonspor'da kötü geçen ilk yarı ve yenilen ikinci golün ardından ikinci yarıdaki futbol camiaya rövanş için umut verirken, teknik direktör Abdullah Avcı ise hiç moral bozmadı. Basın toplantısında oyuncularının performansından memnun olduğunu dile getiren tecrübeli teknik direktör, soyunma odasında oyuncularını motive etti. Başarılı hoca, “Siz buraya iki kupayla geldiniz. Bu akşam da son derece önemli bir rakibe karşı iyi bir mücadele sergilediniz. Evimizde turu geçeceğimizden en ufak şüphem yok. Sizin de olmasın. Hatalarımızdan ders çıkarıp gereken performansı ortaya koyacağız” sözleriyle oyuncularına teşekkür etti. 

Bakasetas kariyerini masaya yatırdı! "Trabzonspor beni değiştirdi" Bakasetas kariyerini masaya yatırdı! "Trabzonspor beni değiştirdi"

Avcı’nın bu konuşmasına futbolcuların da coşkuyla karşılık verdiği öğrenildi. Bakasetas’ın golüyle evine tur umuduyla dönen Fırtına’da haftaya oynanacak olan rövanşta rakibini eleyerek Devler Ligi’nde gruplara kalma mücadelesi verecek.