Flaş İddia! Gbamin için Trabzonspor'la temaslarda bulundular ancak... Flaş İddia! Gbamin için Trabzonspor'la temaslarda bulundular ancak...

Trabzonspor Teknşk Direktörü Abdullah Avcı, oyuncularına uyarılarda bulundu. Hem fiziksel hem de mental anlamda dinlenen oyuncular ile Avcı bir toplantı gerçekleştirdi. Bordo-avili futbolsulara Avcı, "Milli araya seri yaparak girmiştik, bunu devam ettirelim. Üst üste maçlar oynayacağız. Bu sıkışık takvimde, uykunuza, özel hayatınıza dikkat edin. Hepinizden maksimum verim bekliyorum. Milyonlarca taraftar da artık bizden seri şekilde iyi sonuçlar ve zaferler bekliyor." ifadelerini kullandı. 

Avrupa şimdilik bir kenara bırakılıyor

Maç maç gideceklerini hatırlatan Avcı, "Önce Kayserispor deplasmanı var. Avrupa'yı şimdilik bir kenara bırakıp, ona odaklanacağız. Sonrasında Monaco'yu düşünürüz. Herkesten takım için, oyun için fedakârlık yapmasını istiyoruz. Biz güçlü takımız, son şampiyonuz. Size güvenim tam. Moralimiz yüksek, enerjimiz yüksek ve bunların tamamını daha da yükseltmek bizim elimizde. Kayserispor evinde çok iyi mücadele eden bir takım ancak bizim de bu maçı kazanacak gücümüz ve enerjimiz fazlasıyla var." şeklinde konuştu.