Trabzonspor ile Sivasspor'un oynayacağı Süper Kupa maçı öncesi Abdullah Avcı'dan transfer açıklaması geldi.

Sivasspor ile Süper Kupa için karşı karşıya gelecek Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı karşıklaşma öncesi şu ifadeleri kullandı;

Trabzonspor Rota Akçaabatlılar Derneği'nden Trabzon'da Muhteşem Festival Trabzonspor Rota Akçaabatlılar Derneği'nden Trabzon'da Muhteşem Festival

"Samimiyet dürüstlük fair-playin olduğu çok az sakatlık olduğu futbolun iyileştirme gücünün herkse dokunduğu sezon olsun. Kupanın olduğu her yerde heyecan vardır, enerji vardır. Süper Lig’i biz, Türkiye Kupası’nı Sivasspor aldı. Yeni sezon öncesi yeni hikaye yazmak için yüksek enerji ile sezona başlamak için yarınki kupa Trabzonspor adına da Sivasspor adına da önemlidir. Bizim için çok değerli bir müsabaka. Ciddi hazırlandık, planlarımızı yaptık. Bunun karşılığını topun oyunda daha fazla kaldığı bir oyun olarak alırız” şeklinde konuştu.

Avcı Transfer için net konuştu

Transfer için açıklamalarda bulunan Abdullah Avcı şunları söyledi; "Dünden nasıl iyi olabiriz diye başkan ve yönetim çalışıyor. Yüzde 95 transferler bitti. Belki bir iki tane transfer için yönetim çalışıyor. Neden sıfır tamamlanmış transfere giremedik diye üzüntü içerisindeler. sSvasspor deneyimli bir takım deneyimli bir şehir. Yarın Süper Kupa'yı kazanıp yeni bir hikayeye başlamak istiyoruz" dedi.