Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı TRT SPOR'a konuk oldu. Avcı, transferler ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı TRT SPOR'a konuk olduğu programda çok önemli açıklamalarda bulundu. Uğurcan için gelen soru üzerine Abdullah Avcı şu ifadeleri kullandı;

Şuanlık isim yok. Sonuç olarak burası ciddi bir kurum. Menfaatler doğrultusunda nasıl hareket edilecekse uygun olacağı fikrindeyim. Uğurcan sezon boyunca harika bir kaptalın yptı. Davranışları ve iletişimiyle hem de ortaya koyduğu işlerle.

Sakatlık sonrası bizi ayakta tuttu

Sakatlıklar sonrası problem yaşadık. Ancak bizi şu ayakta tuttu: Organizasyon. Oyunda içinde sallandığımızda Uğurcan bizim için devreye girdi. Ama sürecin nasıl işleyeceğine dair çok genel bilgim yok.

Trabzonspor'dan o isme çifte teklif! Trabzonspor'dan o isme çifte teklif!

Yurt dışına gitme trenini kaçırdım diye düşünüyorum

Milli takım kalecilerinden bahseden Abdullah Avcı kaleci departmanı için şunları söyledi; "Son 7 senedir Milli Takım kalesini Abdullah Avcı'nın kaleci departmanının çalıştırdığı kaleciler koruyor. Volkan Babacan, Mert Günok, Uğurcan Çakır. Yurt dışına gitme trenini kaçırdım diye düşünüyorum. Uğurcan Çakır bu sezon harika bir kaptanlık yaptı ve oyunuyla da çok yardımcı oldu. Takım dalgalandığı anda Uğurcan devreye girdi."