Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı maç sonu açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor sahasında Beşiktaş ile 1-1'lik skorla berabere kaldığı maç sonrası teknik direktör Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Stefano Denswill Yeniden Trabzon'da Stefano Denswill Yeniden Trabzon'da

Avcı şöyle konuştu;

Maç öncesinde söylediğim gibi Beşiktaş ligimizin son şampiyonu. Kadro zenginliği olan bir takım. Bazen performans alamayabiliyorsunuz.  Hoca değişikliğine oyuncuların verdiği reaksiyon oldu. Beşiktaş’ın analizine çalışamadık. Çünkü hiç 3’lü oyanamadılar. Hocanın önceki takımlarına baktık çalıştık. Bugün de beklediğimiz gibi rakibimiz sahada aynı formasyonda pozisyon aldı. İlk yarıda devreye giremeyen oyuncularımız oldu. Rakibimizin etkin oyuncuları vardı. Büyük maça yakışır bir mücadele oldu. İkinci yarıda rakip arkasına koşumuz Hüseyin’in pası ve gol geldi. O an tam oyun istediğimize döndü. Sonra penaltı ve çaprazdan gelen bir gol. Fazla üretemedik ama son dakikada top direğe değil gol olsa galip olabilirdik. Temposu yüksek bir oyun oldu. Buradan 1 puanla ayrılıyoruz.

Taraftarımıza hazırlıkları için teşekkür ediyorum. Güzel duygular bunlar. Trabzonspor’un en önemli insanları bu şampiyonlukları yaşadı ben de çok yakınım ve yaşayacağım. Çok duygulandım. Onlara teşekkür ediyorum. Biz şampiyon oluyoruz zaten sadece resmileşmesini bekliyoruz. Bu zor bir oyun kolay değil. 7 maç kaldı ve en yakın rakibe 13 puan farkı var. Resmileşmesini bekliyoruz. Ramazanın sonunda bayramda herhalde bu mutluluğu yaşayacağız. Bayraklarını çıkarmaya başlasınlar. Süre azaldı.