Trabzonspor, bu akşam Avrupa Ligi H Grubu’nda Kızılyıldız ile karşılaştı. Medikal Park Şenol Güneş Stadyumu’nda oynanan mücadele saat 19.45’te başladı. Karşılaşma Fırtına’nın 2-1’lık üstünlüğü ile sona erdi.

Bakasetas kariyerini masaya yatırdı! "Trabzonspor beni değiştirdi" Bakasetas kariyerini masaya yatırdı! "Trabzonspor beni değiştirdi"

Mücadele sonrası Teknik Direktör Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Avcı: “Bugün daha dengeli, kompakt, merkezi kapatan ve topa sahip olan, oyunun bütünde çok iyi bir Trabzonspor vardı. O son gol bize yakışmadı. Onu kabul etmiyorum.Trezeguet, kendini kanıtlamış bir oyuncu. Bunu bir gün yapacağını biliyordum. Taraftarın desteği ona devam etsin, özel bir oyuncu. Bazen duygularını karıştırıyor. Bir değişime girdik, gelen oyuncu da şampiyon olan takıma geliyor. Abdülkadir Ömür'ün mide bulantısı sabahtan itibaren vardı. Ciddi bir şeyi olmadığını düşünüyoruz. Avrupa Ligi'nde tekrardan varlığımızı hissettirdik. Oyuncularıma ve taraftara teşekkürler. Özellikle son zamanlarda yaratılan suni gündemde taraftarımız, bana ve ekibime destek oldular. Bu şehrin büyük enerjisi var, bu enerjiyi pozitif yöne kullanalım." ifadelerini kullandı.