Galatasaray'ın kadrosuna kattığı Mertens önce Trabzonspor'a evet demiş! Galatasaray'ın kadrosuna kattığı Mertens önce Trabzonspor'a evet demiş!

Süper Lig'de 6. haftasında TrabzonsporAdana Demirspor deplasmanında 3 puan için mücadele edecek. Karşılaşma öncesi Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, açıklamalarda bulundu.

Avcı: “ Öncelikle çok yoğun bir trafikten geçiyoruz. Önümüzdeki 7 günde 3 tane mücadele var. Milli takım arasında kadar. Bunları fiziksel ve zihinsel olarak en iyi şekilde kapatıp Milli takım arasında girip bir rahatlama nefes alma durumunu oluşturmamız gerekiyor. Tamamıyla dinlenme ve görselde hazırlıklar yaparak müsabakaya hazırlandık. Toplamda 5 sakatımız vardı. Rakibimiz, ligin iyi takımlarından bir tanesi. Bunları en iyi şekilde güçlü güçsüz yanlarını analiz yaparak hazırlandık. Çözüm noktaları yönelik hazırlandık. Buradan İyi bir skor ve oyunla çıkıp Perşembe bir daha ardından Pazar günkü maçlara en iyi şekilde hazırlanacağız. Umarım seyir zevki güzel bir maç olur."