Trabzonspor yönetimi takımın ve Türk futbolunun iki yıldız oyuncusu Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır için kararını verdi.

Abdullah Avcı yönetiminde transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da, gündem yurt içi transfer. İstanbulspor karşısında lige 3 puanla başlayan bordo mavililer, iç transfer çalışmalarına başladı.

Yönetim Abdülkadir ve Uğurcan kararını verdi! 2

Trabzonspor yönetimi takım kaptanı ile görüşecek

Trabzonspor'da yapılacak takviyeler için değerlendirilmeler yapılırken, takım kaptanları Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür'de sıralarını bekliyor. Bordo-mavili yöneticilerin bu konuda iki oyuncuyu bilgilendirdiği öğrenildi. Bordo-mavilerde Avrupa'dan transfer teklifi alan ikilinin sözleşmeleri yenilenecek ve ücretleri artacak. Yeni oyuncular için 'tavan numarası' sadece takımdaki iki genç kaptana verilecek.

Uğurcan Çakır haberleri (4)

UEFA Paylaştı: Trabzonspor Zirvede UEFA Paylaştı: Trabzonspor Zirvede

Teklifler değerlendirmeye alınacak

Avrupa'dan teklif gelmesi durumunda Uğurcan da Abdülkadir de gelecek olan teklifi değerlendirmeye almayı düşünüyor. Ancak yapılan tekliflerden bekledikleri en önemli beklentileri ise yetiştikleri kulübe iyi bir transfer ücreti kazandırmak. Trabzonspor'da transfer konusunda son kararı teknik direktör Abdullah Avcı verecek.