Abdülkadir Ömür ile Galatasaraylı Marcao 2022-23 sezonunda İspanya'nın yolunu tutabilir. Milli futbolcuya Roma'nın ardından Sevilla da talip olmuştu.

Trabzonspor'un yıldızı Abdülkadir Ömür'e bir talibi daha yaklaştı. Son olarak Sevilla ve Roma ile adı anılan futbolcu için temasların başladığı iddia edildi. Marcao transferini de tamamlamaya çalışan La Liga devi Sevilla, Abdülkadir Ömür'ün transferiyle kadrosunu güçlendirmeyi planlıyor.

abdülkadir ömür 222

İspanyol basınına göre Sevilla, Abdülkadir Ömür için Trabzonspor'un kapısını çalmaya hazırlanıyor. Bordo mavili takımın başarılı futbolcu için istediği rakam tam olarak 15 milyon Euro. Bir pazarlığa girip bu rakamı azaltmak isteyen Sevilla, Abdülkadir Ömür'ü Marcao ile birlikte alıp İspanya'ya dönmeyi hedefliyor.

Fransız devlerinin de gündeminde olan Abdülkadir Ömür'ün kariyerine Avrupa'da devam etmek istemesi transferin önünü açıyor.

Lille Başkanından Yusuf Yazıcı açıklaması! Lille Başkanından Yusuf Yazıcı açıklaması!

uğurcan abdülkadir

Abdülkadir Ömür performansı

Abdülkadir Ömür 2021-2022 sezonun da kariyerinin en golcü sezonunu yaşamış ve Trabzonspor'un kazandığı şampiyonlukta büyük pay sahibi olmuştu. Trabzonspor ile 2 sene daha kontratı bulunan milli futbolcunun güncel piyasa değeri 10.5 milyon euro.