Ayhan Çağılcı: “Başarımızın sırrı 7 gün 25 saat çalışmamız”

Nurullah Cabri-Trabzon’da hizmet veren 7M Hastanesi Bu sene BCA Times Tarafından, ikincisi düzenlenecek olan Altın Kalem Ödülleri, yılın hastanesi ödülüne layık görüldü. Ödül gecesi 3 Eylül 2022 tarihinde, Mihrabat Korusu’nda yapılacak. 

Konuyla alakalı konuşan 7M Hastanesi Başhekimi ve Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ayhan Çağılcı, “Hastanemizin bu yarışmada yarışması için teklifleri getirenler, buradan şifa bulan hastalarımız. Yukarıdan gelen bir talimat ile olmadı. Yurtiçi ve yurtdışında şifa bulamayan hastalarımızın yaptığı tekliflerle bu ödüle layık görüldük. Bu hastalarımız, biz Türkiye’nin birçok üniversitesinde, büyük hastanesine veya yurtdışına gittik. Fakat tedavilerimiz başarısız oldu. Fakat bu hastalar Akçaabat gibi bir yerde gelip şifa buluyorlar. Bu başta hasatlarda şaşkınlık yaratıyor. Bu nasıl olur diyorlar. Bu yaklaşım daha sonrasında bu noktaya kadar getirdi. Bu bir teveccüh.

SIRRIMIZ ÇOK ÇALIŞMAK


Başarımızın sırrı çok çalışmak, ameliyat yapmak, sabırlı, dirayetli ve becerili olmak. En önemlisi 7 gün 24 saat çalışmak.  34 yıldan bu yana ameliyat yapmak. İşi sürekli ilerletmek. Farklı bakmak, farklı yaklaşımlarda bulunmak, böylece cerrahiyi farklı bir noktaya getirdik.” İfadelerini kullandı. 

İYİ Partili Hüseyin Örs'ten İtfaiyecilik Haftası'nda anlamlı ziyaret İYİ Partili Hüseyin Örs'ten İtfaiyecilik Haftası'nda anlamlı ziyaret

İŞİN BAŞINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ


Ameliyatlara devam ediyoruz. Sürekli hastalarımız geliyor. 7M Hastanesi’nde bu altyapıyı oluşturduk. İlerleyen süreçte hastanemiz daha farklı bir konum alabilir ve büyüyebilir. Biz de bu işin başında olmaya devam edeceğiz. Yönetim kurulu başkanıyım, başhekimim, cerrahım ama ameliyat ettiğim hastalarının pansumanlarını ben yapıyorum. Cumartesi, Pazar dahil hastalarla ilgileniyoruz. Karmaşık hastalarımız oluyor 5 bilinmeyenli denklem gibi oluyorlar ancak bunları yılların tecrübesi ve becerimizle beraber bu denklemi çözüyoruz ve bu noktalara geliyoruz.”