Muhammed Ali Öztürk Heybetli fiziğiyle dikkat çekti. Önemli kulüplerin radarına takıldı. Takipçilerimizin oylarıyla yılın futbolcusu seçildi. 

Bordo Mavi GSK şampiyon oldu Bordo Mavi GSK şampiyon oldu

Trabzon futbolunun en uzun soluklu spor organizasyonlarından biri olan Amatör Futbol liginde 61medya.com tarafından organize edilen yılın futbolcusu oylaması tamamlandı. Yapılan oylamalar sonucunda Necmiati Kulübünün savunma oyuncusu Muhammet Al Öztürk zirve de yer aldı. 

61medya.com takipçilerinin oylarıyla belirlenen "Sporun En İyileri"nde, bu yıl 2021'nin en başarılı isimlerini kürsüye çıkardı. Soluk soluğa geçen yarışta heyecan ve katılım yüksekti. 

Amatör futbol tutkunlarının yakın takip ettiği ve heyecanla beklediği bu heyecanlı yarışta Yılın futbolcusu seçilen Muhammet Ali Öztürk 61medya.com ve kendisini birinciliğe layık gören futbol severlere teşekkür ederek bundan sonra hedefinin profesyonel olmak olduğunu söyledi. 
Öztürk duygularını şöyle dile getirdi: "Farkındalık yaratan 61medya.com’a teşekkür ediyorum. Böyle bir organizasyonda aday olmak gurur verici. Tüm spor camiasını tebrik ediyor, teşekkür ediyorum. Her gün hedeflerimizi daha yukarıya taşıyoruz. Burada bulunan bu eşsiz camiayla birlikte bu umudu birlikte büyüteceğiz.
Trabzon futbolu daha yükseklerde yine temsil olacak. Benim için oy kullanan tüm insanlara teşekkür ederim. Başkanıma, takım arkadaşlarıma, Anneme, babama, antrenörlerime, çok teşekkür ederim. Necmiati Kulübünün kurucusu Merhum Nihat Usta’yı rahmetle anıyorum"