61medya.com Trabzon BÖLGESEL AMATÖR LİG’(BAL) DE  Yılın Futbolcusu belirlendi.

ENES BİRİNCİ (BAHÇECİKSPOR -2000) - ÇAĞATAY YAĞLIDERE (BAHÇECİKSPOR 2003) 

61medya.com olarak büyük bir çekişmeye sahne olan Bölgesel Amatör Lig’de yılın futbolcusu takipçilerimizin oylarıyla belirlendi.  10 Haziran saat 24.00 itibariyle sonuçlanan ankette zirveyi iki isim belirledi. Haftalardır kafa kafaya devam eden ankette BAHÇECİKSPOR’dan savunma oyuncusu Enes Birinci ile aynı takımdan orta saha oyuncusu Çağatay Yağlıdere birincilik kürsüsünde yerlerini aldılar.  422’şer oy toplayan iki oyuncuya bundan sonraki futbolculuk yaşamlarında başarılar diliyoruz. 

WhatsApp Image 2022-06-11 at 15.28.41

ENES BİRİNCİ(STOPER) 

Üstün fiziğiyle dikkat çekti. Önemli kulüplerin radarına girdi. Takipçilerimizin oylarıyla yılın futbolcusu seçilen iki oyuncudan biri oldu. Trabzon futbolunun en uzun soluklu spor organizasyonlarından biri olan BAL liginde 61medya.com tarafından organize edilen yılın futbolcusu oylaması tamamlandı. Yapılan oylamalar sonucunda birincilik gururunu yaşayan iki oyuncudan Çağatay Yağlıdere’de önemli özellikleriyle dikkat çekti.

WhatsApp Image 2022-06-11 at 15.20.02

Trabzon'da yapılan fuhuş operasyonunda 2 kişi yakalandı! Trabzon'da yapılan fuhuş operasyonunda 2 kişi yakalandı!

61medya.com takipçilerinin oylarıyla belirlenen "Sporun En İyileri"nde, bu yıl 2021-2022'nin en başarılı isimlerini kürsüye çıkardı. Soluk soluğa geçen yarışta heyecan ve katılım yüksekti.

BAL ligi tutkunlarının yakın takip ettiği ve heyecanla beklediği bu heyecanlı yarışta Yılın futbolcusu seçilen Enes Birinci ve Çağatay Yağlıdere 61medya.com ve kendisini birinciliğe layık gören futbol severlere teşekkür ederek bundan sonra hedeflerinin profesyonel olmak olduğunu söylediler. 
Enes ve Çağatay “ Böyle bir organizasyonda aday olmak gurur verici. Tüm spor camiasını tebrik ediyor, teşekkür ediyoruz. Her gün hedeflerimizi daha yukarıya taşıyoruz. Burada bulunan bu eşsiz camiayla birlikte bu umudu birlikte büyüteceğiz.
Bizim için oy kullanan herkese teşekkür ederiz”