61 Medya' nın yayıncıları arasında bulunduğu Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması.

Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

bundle-61medya

Ayrıca uygulama günlük hava durumunu, döviz ve altın fiyatları ile günün en önemli gelişmelerini günün özeti formatında tüm kullanıcılarına her gün bildirim olarak iletiyor.

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En İyi Haber Uygulaması” seçildi ve App Store’da da haberkategorisinde editörün tercihi oldu.

Son dakika Trabzon Haberlerine ulaşmak için 61 medya yı sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra   

[61    Medya]   aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Fransa'da yaşayan İzzet Albayrak mazot fiyatlarına dikkat çekti Fransa'da yaşayan İzzet Albayrak mazot fiyatlarına dikkat çekti

Bundle’ı buradan indirin: http://bndl.tw/app