61 Medya Trabzon Haber Merkezi olarak gelişen en son olayları ve durumları farklı açılardan ele alıp masaya yatırıyoruz.

HALUK LEVENT, TARAFTAR GURUBU ÜYESİNİN YETİM ÇOCUKLARIYLA TRABZONSPOR’UN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI 
Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Haluk Levent, Trabzon’un şampiyonluğunun ardından Trabzonspor taraftarından Vira’nın eski üyelerinden rahmetli Gökhan Kılıç’ın çocuklarıyla bir araya geldi. Levent sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Trabzonspor’un da şampiyonluğunu kutladı.
Levent, Kılıç’ın çocukları Aslıhan ve Karahan’la birlikte çekildikleri fotoğrafları paylaşarak, “Yıllar önce Vira taraftar grubundan sevgili kardeşimiz Gökhan Kılıç’ı kaybetmiştik. Hep konserlerime gelirdi. Çocukları Aslıhan ve Karahan çok mutlu bugün. Trabzonspor’u şampiyonluğundan dolayı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. Levent’in fotoğrafına binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi. TRABZONSPOR’UN ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI DÜNYA GÜNDEMİNDE
Trabzonspor 30 Nisan’da gerçekleşen Trabzonspor-Antalyaspor karşılaşmasının ardından şampiyonluğu matematiksel olarak garantiledi. Yıllardır beklenen ve özlenen şampiyonluk beraberinde büyük bir coşku getirdi. Trabzon Meydan Parkın’da düzenlenen eğlence sadece ulusal medyada değil uluslararası medyada da çok konuşuldu. FIFA Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamasını resmi hesabından paylaşarak “When you win your first title in 38 years…” (38 yıl sonra şampiyonluğunuzu kazandıktan sonra…) ifadeleriyle Trabzonspor’u tebrik etti.  FIFA’nın yanı sıra pek çok uluslararası spor portalı Trabzonspor’un şampiyonluk görüntülerini paylaştı. Yayınlanan görüntülerin hemen hepsinde kutlama festivale benzetildi. 

TRABZON’DA BAYRAM NAMAZINDA CAMİLER DOLDU TAŞTI
Ramazan Bayramı namazı, yurdun dört bir yanında kılındı. Ortahisar ilçesinde, Yavuz Sultan Selim tarafından annesi Gülbahar Hatun'un anısına 16.yy'ın ilk çeyreğinde 1514 yılında yaptırılan Tarihi Gülbahar Hatun Cami Şerifinde bayram namazı kılındı dualar okundu.
Trabzon'da Bayram namazında camiler doldu taştı. Ortahisar ilçesinde, Yavuz Sultan Selim tarafından annesi Gülbahar Hatun'un anısına 16.yy'ın ilk çeyreğinde 1514 yılında yaptırılan Tarihi Gülbahar Hatun Cami Şerifinde bayram namazı kılındı dualar okundu. Bayram namazı sonrası vatandaşlar cami avlusunda bayramlaştı.

FENERBAHÇE'DE TRABZONSPOR DÜŞMANI OLMAYAN FENERBAHÇELİLER DE VAR
Trabzonspor’un şampiyonluğu her nedense Fenerbahçe’de derin bir hüzün yarattı. Belki de Fenerbahçeliler bu saatten sonra bile 2011'deki gibi bir şike vakasına ümit bağladı. 
Fenerbahçelilerin sosyal medyanın her platformunda Trabzonspor’un aleyhinde yayınladıkları mesajlar centilmen Fenerbahçelileri bile rahatsız etti. Bunlardan biride eski milletvekili ve ÖDP eski Genel Başkanı Ufuk Uras’tı. Uras iki paylaşım yaptı. Önce Fenerbahçelileri ayıpladı. Ardından yayınladığı ikinci mesajında ise Trabzonspor’u kutladı.

Trabzon Akvaryum’a rekor ziyaretçi Trabzon Akvaryum’a rekor ziyaretçi