61 Medya Trabzon Haber Merkezi olarak gelişen en son olayları ve durumları farklı açılardan ele alıp masaya yatırıyoruz.

FENERBAHÇELİ PARTİ LİDERİ TRABZONSPOR ÜYESİ ÇIKTI

FENERBAHÇELİ PARTİ LİDERİ TRABZONSPOR ÜYESİ ÇIKTI

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, dün Trabzon’da bir dizi program ve açılış yaptı. Destici, Trabzon’a olan ilgisini dikkat çekici sözlerle ifade ederken Trabzonspor üyesi  olması da sürpriz oldu.

Destici, “Trabzonspor genel kurul üyeliğime sizin hemşehriniz vesile oldu. İbrahim Usta diye bir arkadaşımız var. Arsinli iş insanı. Bizi Trabzonspor’a üye yaptı. Dolayısıyla biz Fenerbahçe ve Eskişehirspor’un yanına bir de Trabzonspor’u ekledik. Trabzonspor’u seviyoruz. O sene bu sene. İnşallah Trabzonspor bu sene şampiyon.” ifadelerine yer verdi.

DESTİCİ’NİN EŞİ BAKIN TRABZON’DAN NE İSTEMİŞ?

Destici, Arsin İlçe Kongresi'nde bir konuşma yaptı. Konuşmasının başında ise kendisinin ve ailesinin Trabzon’a olan ilgisini ve sevgisini anlattı. Trabzon’a gelen Destici, eşinin kendisinden mesajla ne istediğini de salonda açıkladı. Evinde sık sık mıhlama, kuymak yapan Başkan Destici’nin eşi Trabzon’dan mısır unu istemiş.

Bunu da şu şekilde anlattı: “Bugün Arsin’de sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Karadeniz, Trabzon beni her zaman çekmiştir, cezbetmiştir. Ne zaman davet alsam ister partimle ilgili ister dostlarımdan ister yayla daveti olsun yazın mutlaka katılmaya gayret göstermişimdir. Trabzon'u, Karadeniz'i bizim ülke insanımızın kahir ekseriyeti zaten çok sever. Ben şahsım ve ailem ayrı bir sevgimiz vardır. Yemek kültürümüz bile Karadenizleşmiştir. Mutlaka belli zamanlarda mıhlama yapılır. Mutlaka fasulye turşusu bulunur. Hanım bakın ne yazmış. ‘Eğer çarşıya uğrarsan evde mısır unu kalmamış mısır unu al’ diyor. Bana mı düşmüş mısır unu almak. Hanım da Karadenizleşmiş. Karadenizlilerin yapacağı işleri yapıyor. Karadeniz’e yakınız. Trabzon’u, Rize’yi, Giresun’u, Artvin’i, Gümüşhane’yi, Bayburt’u seviyoruz. Buranın insanları vatansever, milletperver. Türkiye’nin neresine giderseniz gidin ya binlerce ya milyonlarca Karadenizliyle karşılaşabiliyorsunuz. Avrupa’da da aynı şekilde.”

CHP SQUİD GAME KARAKTERLERİ İLE DİKKAT ÇEKTİ

CHP SQUİD GAME KARAKTERLERİ İLE DİKKAT ÇEKTİ

CHP Trabzon Gençlik Kolları, sokakta ilgi çekici bir çalışmaya imza attı. CHP Trabzon Gençlik Kolları, Güney Kore dizisi Squid Game ile partiye Trabzonlu vatandaşları davet ettiler.

Uzun Sokak’ta stant açan partililer vatandaşları Squid Game dizisindeki karakterleriyle şaşırttı. Squid Game karakterlerini karşısında gören vatandaşlar fotoğraf çekildi. Aynı zamanda kişilere el broşürü ve bir kartvizit verildi. Bu kartta yer alan kare kodu okutup CHP üyeliği hakkında ya da herhangi bir konuda bilgi almak isteyenler ad, soyad ve telefon numaraları bölümüne bilgilerini yazıyorlar. Ardından Gençlik Kolları yetkilileri belirtilen bilgiler ışığında kişiyi arayarak parti üyeliği hakkında veya farklı konularda bilgi veriyor.

Uzun Sokak'ta yapılan yürüyüşte ünlü Kore dizilerinin kostümlerini giyip kart dağıttılar. CHP'li gençler vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

AK PARTİ KADIN KOLLARI ÇALMADIK  KAPI BIRAKMIYOR

AK PARTİ KADIN KOLLARI ÇALAMADIK KAPI BIRAKMIYOR

61 Medya Trabzon Haber Merkezi-Nabız "07 Ekim 2022" 61 Medya Trabzon Haber Merkezi-Nabız "07 Ekim 2022"

AK Parti Trabzon Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen, Ramazan ayında sosyol sorumluluk projelerine hız kesmeden devam ediyor. Sürmen öncülüğünde AK Parti Kadın Kolları, Trabzon’da çalınmadık kapı bırakmak istemiyor. Son olarak Söğütlü’de insanların evlerine konuk olan Sürmen yürütülen çalışma ile ilgili, “Akçaabat Söğütlü Mahallesi’nde bugün güne başladık. Tüm hanelerin kapılarını çaldık, sohbet ettik. Ortahisar Değirmendere Mahallesi’nde çat kapı programlarımıza devam ettik. İftar vakti Ortahisar Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Metin Genç katılımlarıyla Tonyalı ailesinin misafiri olduk. Oruçlarımızı açtık. Yomra ilçesi Kaşüstü Mahallesi'nde Elif Hanım’ın evinde sandık esaslı toplantımızı gerçekleştirdik. Ortahisar Değirmendere Mahalle Başkanımız Hafize Semiz, Yomra Kaşüstü Mahalle Başkanımız Elif Çakmak’a çok teşekkür ederiz. Mahalleler size emanet hanımlar” ifadelerini kullandı.