61 Medya Trabzon Haber Merkezi olarak gelişen en son olayları ve durumları farklı açılardan ele alıp masaya yatırıyoruz.

USTAÖMEROĞLU, TRABZONSPOR’LA ALAY EDEN TİYATROCUNUN OYUNUNU PROTESTO ETTİ

USTAÖMEROĞLU, TRABZONSPOR’LA ALAY EDEN TİYATROCUNUN OYUNUNU PROTESTO ETTİ (2)

Trabzon Mimarlar Odası Eski Başkanı Gürol Ustaömeroğlu, Trabzon’da tiyatro oyunu sergileyecek olan oyuncu Ceyhun Fersoy’un oyununa gidilmemesi için Trabzonsporlu taraftarlara seslendi. Ustaömeroğlu, daha önce Trabzonspor aleyhinde tweetler atıp silen oyuncunuyla ilgili, “Lütfen bu tiyatrocunun Trabzonspor aleyhinde önce yazıp sonra Trabzon'a geleceği için sildiği alaycı tweetleri okuyun. Oyuna gidip gitmeme kararınızı sonra verirsiniz” dedi.

Ustaömeroğlu sosyal medyadan yaptığı çağrıda, “Fanatik Fenerbahçeli Tiyatrocu Ceyhun Fersoy'un Trabzon'daki oyununu izlemeye gidecek arkadaşlar; lütfen bu tiyatrocunun Trabzonspor aleyhinde önce yazıp sonra Trabzon'a geleceği için sildiği alaycı tweetleri okuyun. Oyuna gidip gitmeme kararınızı sonra verirsiniz. Gidecekseniz de canınız sağ olsun.” ifadelerini kullandı.

ORTAHİSAR CHP VE AK PARTİ ARASINDA İPLER GERİLDİ. OYMAN, KİMDEN İSTİFA BEKLİYOR

ORTAHİSAR CHP VE AK PARTİ ARASINDA İPLER GERİLDİ “İSTİFA HABERİNİ

Gözden kaçırmayın

Avrasya Üniversitesi öğrencilerinden anlamlı proje Avrasya Üniversitesi öğrencilerinden anlamlı proje

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Suat Oyman, AK Parti Ortahisar İlçe Başkan Yardımcısı Enis Ramazanoğlu’nun açıklamalarına cevap verdi.

Oyman, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi’ye bazı açıklamalarda bulunmuştu. Bunun üzerine Ramazanoğlu, Oyman’a  “AK Parti’de iş vaadiyle üye yapıldığı iddiası çirkefliktir, hadsizliktir, kendini bilmezliktir. AK Parti’nin Ortahisar’daki üye sayısı CHP’nin oyu kadardır. Müddei, iddiasını ispatlamakla mükelleftir, aksi halde müfteridir.” demişti.

Oyman ise yaptığı açıklamada “Sayemde Enis Ramazanoğlu’nun adı duyuluyor. Ortahisar halkının oylarıyla meclis üyeliği mi yoksa atanarak ilçe başkan yardımcılığı mı yapıyor ne olduğu belli değil; onun istifa haberini bekliyorum. Elçiye zeval olmaz, başkanının yüzü varsa o konuşsun. Cevabım ekteki gülüşümdedir.” şeklinde konuştu.

ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI SEBEBİYLE UÇAK SEFERLERİNİN ARDINDAN OTOBÜS SEFERLERİ DE DOLDU

ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI SEBEBİYLE UÇAK SEFERLERİNİN ARDINDAN OTOBÜS SEFERLERİ DE DOLDUTrabzonspor’un şampiyonluk kutlamaları için İstanbul Yenikapı’da yapılacak eğlence hem uçak biletlerini hem de otobüs biletlerini tüketti. Şampiyonluk haftası yaşanan uçak ve otobüs doluluk oranı bu kez Trabzon-İstanbul istikametinde yaşandı.

İstanbul’a gitmek için uçak biletlerine bakan vatandaşlar hiç bilet kalmadığını söyleyerek otobüs firmalarına yöneldiklerini söyledi. Otobüs bileti almak isteyenler otobüs biletlerinin tükendiğini gördü. Ordu-Giresun Havalimanı üzerinden biletlerine bakan vatandaşlar yine bilet bulamadı.

VAKFIKEBİR FEN LİSESİ AVRUPA YOLCUSU

VAKFIKEBİR FEN LİSESİ AVRUPA YOLCUSU

Trabzon Vakfıkebir Fen Lisesi Öğretmen ve öğrencilerinin 15-21 Mayıs 2022 tarihlerinde Avrupa yolculuğu başlıyor.  Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen ve Trabzon İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen KA121 Erasmus Okul Eğitimi Akreditasyonu kapsamında gerçekleştirilecek olan Öğrenci Grup Hareketliliği  projesi ile Belçika'nın Hasselt şehrine gidecek olan öğrenci ve öğretmenler yeni bir kültürle tanışma ve deneyim kazanma imkanı bulacaklar. Projenin yürütülmesinde görevli olan öğretmenler Arzu Taşocak ve Fatih Birinci bu program kapsamında Vakfıkebir ilçesini temsil edecekler.