61 Medya Trabzon Haber Merkezi olarak gelişen en son olayları ve durumları farklı açılardan ele alıp masaya yatırıyoruz.

MİLLETVEKİLİ AYVAZOĞLU ÇAYKARA’DA VATANDAŞLA BULUŞTU

MİLLETVEKİLİ AYVAZOĞLU ÇAYKARA’DA VATANDAŞLA BULUŞTU

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Trabzon’un ilçelerinde düzenlediği vatandaş buluşmalarına Çaykara ile devam etti. Milletvekili Ayvazoğlu, Çaykara’da vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti.

Gözden kaçırmayın

Salih Cora: "6 ay sonra ekonomi konuşmayacağız" Salih Cora: "6 ay sonra ekonomi konuşmayacağız"

Milletvekili Ayvazoğlu Çaykara ziyaretiyle ilgili,“Çaykara’da  hemşerilerimizle ve esnaflarımızla, buluşmaya devam ediyoruz. İlçe Başkanımız, Belediye Başkanımız ve teşkilatımızla birlikte esnaflarımız ve alışveriş yapan hemşerilerimize Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını ilettik. Bize ilettikleri konuların çözümü konusunda takipçisi olacağımız sözünü verdik” ifadelerini kullandı.

TRABZONSPOR, FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ’A İŞTE BÖYLE TARİHİ CEVAP VERDİ

TRABZONSPOR, FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ’A İŞTE BÖYLE TARİHİ CEVAP VERDİ (2)

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dün kameraların karşına geçerek şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor'u hedef aldı. Trabzonspor'un şampiyonlukta Türkiye Futbol Federasyonu'ndan destek aldığını ima etti. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Trabzonspor'a verdiği cezayı yeterli bulmadığını ifade eden Koç, bordo-mavili takımın korunduğunu ifade etti.

Bu ve bunun gibi birçok suçlamalarda bulunan Koç, İstanbul Boğaz Köprüsü’nde asılan şampiyon Trabzonspor’un bayrağını ise hazmedemedi. Koç, “Köprüdeki bayrak... Hangi sezon bitmeden bayrak köprüye asıldı? Göreceksiniz o bayrak en erken ve en uzun asılan bayrak olacak. İstanbul'da zaten köprüye başka takımın bayrağı asılmamalıdır. Bizim bayrağımız başka şehirde böyle asılıyor mu?” şeklinde ifadeler kullandı.

Bu açıklamalar üzerine Trabzonspor’dan flaş hamle geldi. Hatayspor’un evinde karşılaşmaya çıkmaya hazırlanan Trabzonspor Koç’un açıklamaları üzerine sosyal medyadan random göndermesi yaptı. Trabzonspor’un bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken binlerce kez paylaşıldı.

ZİYARET KONUSUNDA BİLGİLENDİRMEDİĞİNİ SAVUNAN BAŞKAN UZUN’A NASIL KARŞILIK VERİLDİ?

Utanç vesikası olmuştur 2-1

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na Beşikdüzü ziyaretinde eşlik etmek yerine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun programını takip eden Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, eleştiriler karşısında “Haberim yoktu.” savunması yaptı. Başkan Uzun, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nun Büyükliman yöremize ve ilçemize yaptığı ziyaretlerle ilgili hiçbir şekilde bilgilendirilmedim. Ziyaretlerden sonra komşu belediyelerimizin sosyal medya birimlerinden yaptıkları paylaşımlardan Bakanımızın yöremize geldiğini gördüm. Ben devletten gelen bir siyasetçiyim. Bakanlarımız, devletimizin bakanlarıdır. Sayın Bakanımızın ilçemize ziyaret yapacağı yönünde bir bilgim olsa hem kendisini karşılar, hem de Beşikdüzü’müze yakışan bir şekilde  ağırlar, kendisini eşlik ederdim.” dedi. Başkan Uzun’un bu açıklamaları üzerine Beşikdüzü Belediye Meclisinin MHP’li Meclis Üyesi Önder Öztürk, “Pilavcı Kalkanoğlu’nun yeğeninin cenazesinden bile haberi olan Belediye Başkanımız, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı’nın  Beşikdüzü ilçemize ziyaretinden gelişinden  gidişinden haberi olmamış… Tüm ilçeler davul zurna yatırım sözü alırken biz duymadık maalesef…Başkan Bey böyle söyledi…” açıklamasında bulundu.