61 Medya Trabzon Haber Merkezi olarak gelişen en son olayları ve durumları farklı açılardan ele alıp masaya yatırıyoruz.

Trabzon'da yaşanan hırsızlık olayında yeni gelişme! Trabzon'da yaşanan hırsızlık olayında yeni gelişme!

Bakan danışmanı yıldırımhan pandemi süreci, ukrayna işgali ve küresel emperyalizmi yorumladı

“Korkularla insanları köleleştirecekler”

İçişleri Bakan Danışmanı Mazhar Yıldırımhan küresel emperyalistlerin pandemiyi, ekonomiyi ve enerjiyi araç olarak kullanarak tek dünya devleti düzenine hizmet ettiklerini söyledi. Yıldırımhan, “Küreselci emperyalistler, adım adım dünyayı yaşanmaz hale getiriyorlar. Bazıları komplo teorisi diyerek onlara hizmet ediyor. Tek dünya devleti yolunda, pandemide, ekonomide, gıdada, enerjide bir araç. Korkularla insanlığı köleleştirecekler” dedi.

EN BÜYÜK SİLAH TEKNOLOJİ

Yıldırımhan, küresel emperyalistlerin elindeki en büyük silahın teknoloji olduğunu söyleyerek, “Küreselci emperyalistler, adım adım dünyayı yaşanmaz hale getiriyorlar. Bazıları komplo teorisi diyerek onlara hizmet ediyor. Tek dünya devleti yolunda, pandemide, ekonomide, gıdada, enerjide bir araç. Korkularla insanlığı köleleştirecekler.En büyük silahları teknoloji? Adım adım!” ifadelerini kulandı.

İTİRAZ EDENLER TASFİYE EDİLİYOR

Düzene itiraz edenlerin tasfiye edildiğini söyleyen Yıldırımhan, “İtiraz edenler farklı metotlarla tasfiye ediliyor. DSÖ’den başlayarak bütün uluslararası kurumları planlarının figüranı yaptılar.Siyasetçiler ve idareciler alternatif aramak yerine küresel dijitalizasyona teslim oluyorlar. Onların planları şeytani, Allah bütün planları bozandır” dedi.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FETTAHOĞLU ÖĞRENCİLERLE İFTAR YAPTI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FETTAHOĞLU ÖĞRENCİLERLE İFRAT YAPTI

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Burak Fettahoğlu, Trabzon Merkez Fen Lisesi öğrencileri ile birlikte bu yıl ki Ramazan ayının ilk iftarını yaptı.

Müdür Hüseyin Burak Fettahoğlu, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Karakaş ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu ile Trabzon Merkez Fen Lisesinde iftar programına katılarak pansiyonda kalan öğrencilerle birlikte iftarlarını yaptılar.Mili Eğitim Müdürü Ramazan’ın ilk iftarında öğrencilerle birlikte oldu. Fettahoğlu, iftar programında öğrencilerle sohbet ederek sorularına cevap verdi.

CHP’Lİ ŞAHİN YENİ HAVALİMANI İLE İLGİLİ NE DEDİ?

CHP’Lİ ŞAHİN YENİ HAVALİMANI İLE İLGİLİ NE DEDİ (1)

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Turgay Şahin, Trabzon’da deniz doldurularak yapılacak olan yeni havalimanı ile ilgili düşüncelerini paylaştı.Kısa süre önce mevcut piste milyonlarca lira harcandığını söyleyen Şahin, yeni projeye ihtiyaç olmadığını söyledi.

Şahin, yeni havalimanı ile ilgili düşüncelerini, “Trabzon’un yanı başında Rize ve Ordu havalimanları yapılmışken, Halihazırda Trabzon’a günde en az 15 uçak inerken, mevcut piste daha yeni milyonlarca lira harcanmışken, bu yeni projeyi acil ihtiyaçmış gibi ortaya atmak devleti zarara uğratmaktan ve yandaş müteahhitlere para kazandırmaktan başka hiçbir işe yaramaz.  Benden söylemesi” şeklinde anlattı.