61medya Özel- Trabzonspor Kulübü başkanı Ahmet Ağaoğlu ‘2019’un tozlu raflarını karıştırırsanız bu işin altında ezilirsiniz’ demişti. TFF’yi 3 yıl yöneten Nihat Özdemir’de istifa ettikten sonra, Sinan Vardar’a ‘Başakşehir’in şampiyonluğu hakkında tedirginim’ demesi sözün bittiği yer değil mi?

8-3

1 Haziran 2019 tarihinde TFF’nin başına geçen Nihat Özdemir’in 3 yıl görevde kaldığı dönemle ilgili çok önemli iddialar ve açıklamalar geliyor. TFF’ yi 3 yıl yöneten Nihat Özdemir döneminin ilk yılında Başakşehir şampiyon olmuş, Trabzonspor’un delilleriyle ortaya çıkarılmış 17 puanı çalınmıştı.

9-3

Türkiye Futbol Federasyonu'nda yaşanan gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Peş peşe gelen istifalar sonrasında başkan Nihat Özdemir’in açıklamalarından sonra gözler yeniden 2019-2020 sezonuna çevrildi. Özdemir’in hedef gösterdiği Başakşehir Kulübü başkanı Göksel Gümüşdağ için ‘Dediğini yapmadığım için aleyhimde çalıştı’ sözleri mahkemeye taşınmalı.

7-6

Nihat Özdemir’in ‘Dediklerini yapmadığım için’ sözleri ‘O zaman 2019-2020’de şampiyon olurken dediklerini yaptığın için iyi geçindiniz, sorun çıkmadı ve Başakşehir şampiyon oldu’ yorumlarını da beraberinde getirdi. Sözün özü; 2019-2020 sezonu yargıya taşınmalı ve Nihat Özdemir o dönemle ilgili hesap vermeli.

Stefan Kuntz mağlubiyet sonrası konuştu! Stefan Kuntz mağlubiyet sonrası konuştu!

1 Haziran 2019 tarihinde göreve gelen Nihat Özdemir TFF’si ilk planda ‘Göreve devam edeceksiniz’ dedikleri Sabri Çelik MHK’sini değiştirerek yerine Zekeriya ALP’i getirmişti. O sezon başta Zorlu buluşması olmak üzere birçok skandal ortaya çıkmış Trabzonspor’un tam 17 puanı çalınmıştı.

6-4

1 Haziran 2019’da göreve gelen Nihat Özdemir TFF’si göreve başladıktan tam 42 gün sora MHK’yi açıklayabilmişti. Bu süreçte kimler kimlerle pazarlık yaptı ve Zekeriya ALP göreve getirildi. 15 Şubat 2019 tarihinde göreve gelen Sabri Çelik MHK’si 4 aylık görev sürelerinde başarılı olup kamuoyundan güven oyu almıştı.

Sabri Çelik’e ‘Devam edeceksiniz, planlamalarınızı yapın’ diyen yöneticiler bu sözlerinin arkasında duramadılar. Gizli bir el tam 42 gün bekledikten sonra MHK’ye Zekeriya ALP’i getirmiş ve o sezon büyük tartışmalara neden olmuştu.

3-8

Yorumculardan çok sert tepkiler var!

Erman Toroğlu ‘Nihat Özdemir'in bir cümlesi var, "Ben, Göksel Gümüşdağ ve birileri ile baş edemedim" dedi. Türkiye'deki futbol Göksel Gümüşdağ veya Konyalı arkadaşın değil!’ dedi.

SİNAN VARDAR; "Başakşehir'in şampiyonluğunda biraz tedirginim. Nihat Özdemir açıklamalarında da bir isim söyledi’

4-5

Ahmet Çakar’ın paylaşımları:

“Sevgili spor kamuoyu gördünüz mü? Bir avuç köpek, federasyonu yedi, Nihat Özdemir başkan gitti. TFF’yi istifaya götüren sürecin baş aktörü Servet Yardımcı’dır. Onun ve MHK’nin istifası da gerekir.

5-11

“KASET PATLAYABİLİR”

Çok yakında bir ortam dinleme konuşma kaseti patlayabilir. Nihat Özdemir’in yanında bulunan ve göreve getirdiği insanlarla ilgili. Allah muhafaza, işte o zaman gerçek deprem olabilir.